Archie Harrison jest rudy? Po miesiącach spekulacji wszystko wyszło na jaw

Archie Harrison - jaki ma kolor włosów?

Archie Harrison - jaki ma kolor włosów?

Meghan Markle i książę Harry kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Od tego momentu, wiele osób zastanawia się, jaki kolor włosów ma Archie Harrison. Tajemnica ta niedawno ujrzała światło dzienne.

Meghan Markle i książę Harry w maju zostali rodzicami. Na świat wówczas przyszedł pierwszy synek książęcej pary – Archie Harrison. Chłopczyk zauroczył nie tylko najbliższych, ale także królewskich fanów. To oni z niecierpliwością wyczekują na nowe zdjęcia dziecka.

Zobacz: Archie Harrison ma już swoje królewskie wymagania. Wydało się, z czym poleciał do Afryki

Jaki kolor włosów ma Archie Harrison? Sekret ujawniony

W trosce o ochronę prywatności syna, Meghan i Harry, oprócz oficjalnych fotografii, nie publikowali żadnych zdjęć z jego udziałem. Dodatkowo wbrew tradycjom panującym na królewskim dworze, chrzest odbył się bez udziału kamer i fotoreporterów.

Do niedawna, kiedy chłopczyk pojawiał się publicznie, jego twarz była bardzo chroniona przez rodziców.  Wszystko zmieniło się podczas wizyty Meghan i Harry’ego do RPA. Podczas odwiedzin u arcybiskupa, zakochani wzięli syna ze sobą. Pierwszy raz od kilku miesięcy, media obiegły tak wyraźne zdjęcia chłopca.

Zobacz: Meghan Markle oniemiała na widok prezentu dla Archiego! Docenił go topowy projektant

Archie Harrison w Afryce

Archie w Afryce

Od tego momentu dumny ojciec podczas wywiadów nie unika rozmów na temat syna. Mężczyzna niedawno zdradził, jaki kolor włosów ma Archie Harrison. Okazuje się, że odziedziczył go po swoim ojcu – jest rudy. Dodatkowo chłopczyk, w pierwszych miesiącach życia, nie miał włosów.

Harry zdradził, że Archie nie miał włosów przez pięć pierwszych miesięcy. Meghan go jednak uspokoiła. Zabrała męża na plac zabaw i pokazała, że są tam inne dzieci, które mają taką samą ilość włosów, a nawet mniej – wyjawiły w rozmowie z People Milly Sutherland i jej matka Angela, które rozmawiały z książęcą parą.

Czekamy na kolejne urocze zdjęcia chłopczyka.

Archie Harrison w Afryce

Archie w Afryce


Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×