Szukaj

Helena Vondráčková ma 73 lata, a wygląda na co najmniej o 20 młodszą. Sekret młodego wyglądu tkwi w diecie

Helena Vondrackova dieta

Helena Vondrackova dieta

Helena Vondráčková już 31 grudnia wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Tego wieczoru swoje największe przeboje zaśpiewa na scenie w Ostródzie. Gwiazda mimo upływu lat jest w świetnej formie. Jak dba o sylwetkę? Czy stosuje specjalną dietę?

Helena Vondráčková jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Czechach. Nie tylko śpiewa, ale i jest aktorką oraz prezenterką telewizyjną. Czesi już kilka lat temu okrzyknęli ją królową czeskiej piosenki.

Wokalistka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony zagranicznych mediów. Jej największe przeboje doskonale znają również Polacy. Od lat jest stałym gościem Sylwestra Marzeń z Dwójką. W tym roku również została zaproszona przez organizatorów wydarzenia.

Helena Vondráčková – kariera

Vondráčková karierę muzyczną rozpoczęła w 1964 roku. Wygrała wówczas konkurs Szukamy nowych talentów. Podczas rywalizacji wykonała utwór George’a Gershwina pt. The Man I Love. Krótko po tym nagrała swój debiutancki utwór Cervena reka. Już w 1965 roku otrzymała Złotego Słowika, nagrodę czeskiej i czechosłowackiej sceny muzycznej.

Helena po krótkim epizodzie w zespole Golden Kids, w 1970 roku postanowiła rozpocząć karierę solową. W latach swojej największej świetności koncertowała w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie czy Australii. Dwukrotnie wystąpiła w Carnegie Hall, jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie. Wówczas jeden z krytyków New York Timesa nazwał ją drugą Barbarą Streisand. Do historii przeszedł również jej występ podczas Festiwalu w Sopocie w 1977 roku, kiedy zdobyła nagrodę Bursztynowego Słowika.

Helena Vondráčková – dieta. Jak dba o wygląd?

Wokalistka skończyła w tym roku 73 lata, jednak zdaje się, że czas zatrzymał się dla niej ponad dekadę temu. Gwiazda za każdym razem zaskakuje wspaniałym głosem, szczupłą figurą i nienagannym ubiorem. W czym tkwi sekret jej nieprzemijającego piękna?

Trochę sportu, trochę pracy, a po 17.00 nic nie jeść. To wcale nie jest takie trudne – zdradziła.

W Sylwestrową noc Helena Vondráčková zaśpiewa między innymi swój wielki przebój Malowany Dzbanku. Wystąpi również z Marcinem Millerem z zespołu Boys. Muzycy wspólnie wykonają utwór Długa noc. Wokalista zdradził, kto jako pierwszy zaproponował parze występ w duecie:

Podczas koncertu w Płocku na „Letniej trasie Dwójki” Robert Klatt zaproponował mi duet z Heleną, a mi nie trzeba dwa razy powtarzać. Przygotowaliśmy ten utwór na finał trasy w Świnoujściu. Piosenka z miejsca spodobała się publiczności i jest dziś najchętniej oglądanym występem z tej trasy, co nas bardzo cieszy.

Już nie możemy doczekać się fenomenalnego występu Heleny. Będziecie przed telewizorami?


Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×