Matka chrzestna George’a zdradziła, jaki jest syn Williama. Opowiedziała o prezentach zainspirowanych przez Dianę, jakie co roku robi mu w dniu urodzin

Książę George, księżna Diana, Julia Samuel

Książę George, księżna Diana, Julia Samuel

Matka chrzestna George'a zdradziła, jaki jest mały książę i opowiedziała, jakie prezenty co roku dostaje od niej na urodziny. Tradycję zapoczątkowała Diana.

Życie George’a od początku śledzą miliony ludzi na całym świecie. Książę przyszedł na świat w Szpitalu Świętej Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington 22 lipca 2013 roku. W tym samym szpitalu księżna Diana urodziła jego ojca Williama. Chłopcu nadano imiona: George Alexander Louis. Jego matka chrzestna, a przyjaciółka nieżyjącej babci zdradziła, jaki jest książę i jakie prezenty mu robi, zgodnie z tradycją, którą zapoczątkowała Królowa Ludzkich Serc.

Jakie prezenty dostaje książę George od swojej chrzestnej?

Niedawno książę George obchodził swoje ósme urodziny. Jak co roku Kate i William opublikowali jego nowy portret. Jego matka chrzestna Julia Samuel ujawniła, że co roku obdarowuje młodego arystokratę szczególnymi zabawkami. W ten sposób kontynuuje tradycję związaną z prezentami zapoczątkowaną przez księżną Dianę.

Robię George’owi to, co Diana nam zrobiła, czyli daje „niemożliwe” zabawki, które są naprawdę głośne i wymagają dużo pracy – mówiła Julia Samuel w 2020 roku w jednym z podcastów.

To właśnie babcia George’a wręczała na urodziny swoim synom denerwujące otoczenie zabawki. Julia Samuel wspominała w jednym z wywiadów, że William zawsze spędzał całe dnie na ich składaniu. Również teraz kiedy jego syn dostaje podobne podarki od swej chrzestnej, pomaga mu w montażu.

William musi spędzać całe dnie na ich składaniu. A potem składają całą maszynerię razem, a ona wydaje okropne odgłosy stukania, migają światła i tak dalej – powiedziała Julia Samuel.

Julia nie szczędziła też komplementów w kierunku wnuka przyjaciółki:

Jest zabawny, zadziorny i przebojowy, o Boże, Diana tak bardzo by go kochała – powiedziała.

Kim jest chrzestna matka księcia George’a, Julia Samuel?

Julia Samuel to chrzestna matka księcia George’a. Kobieta jest psychoterapeutką. Napisała między innymi kilka książek dotyczących radzenia sobie z żałobą. Była bliską przyjaciółką księżnej Diany. Często były widywane razem podczas wspólnych wyjść. Diana zaprosiła Julię do Royal Box na Wimbledonie i za kulisy koncertów Eltona Johna.

To prawdopodobnie właśnie Julia Samuel była tą tajemniczą przyjaciółką mamy męża, do której zwróciła się ze swoimi problemami Meghan Markle, kiedy zmagała się z problemami, mieszkając w Windsorze podczas ciąży i nie mogła liczyć na pomoc pałacu, a o czym powiedziała w wywiadzie dla Oprah.


Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

Książę George

Książę George

książę George

książę George

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×