Ewa Bilan-Stoch prowadzi z mężem wspólny biznes. On daje nazwisko, ona wysyła paczki do klientów: „Robię tam prawie wszystko”

Ewa Bilan-Stoch o wspólnym biznesie z Kamilem Stochem

Ewa Bilan-Stoch o wspólnym biznesie z Kamilem Stochem

Ewa Bilan-Stoch zdradziła, że razem z mężem, Kamilem Stochem, prowadzi wspólny biznes. Zdradziła, czym zajmuje się w firmie.

Ewa Bilan-Stoch od ponad 10 lat jest żoną Kamila Stocha, który jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich skoczków. 7 sierpnia 2010 roku w kościele Ojców Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne powiedzieli sakramentalne tak.

Ewa przez lata żyła w cieniu znanego męża. Zrobiło się o niej głośno, dopiero gdy pojawiła się u jego boku na minionej Gali Mistrzów Sportu. Fani nie kryli swojego zaskoczenia na widok pięknej żony skoczka, która wyglądała, jak jedna z bohaterek bajek Disneya.

36-latka trzyma się z dala od show-biznesu oraz rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że jest artystką i menadżerką, a oprócz tego prowadzi razem z mężem firmę.

Ewa Bilan-Stoch prowadzi z mężem firmę

Bilan-Stoch z wykształcenia jest absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych i pedagogiem, a na co dzień pracuje jako menadżerka męża. Oprócz tego pomaga również jego kolegom z reprezentacji: Dawidowi KubackiemuPiotrowi ŻyleStefanowi Huli. Wspólnie z Kamilem zarządza także klubem sportowym KS EVE-nement Zakopane. Oprócz tego prowadzi własną firmę marketingową.

Ostatnio Stochowie postanowili stworzyć wspólną markę odzieżową Kamiland, w której niemal wszystkim zajmuje się Ewa. Wiele osób uważało, że swoje życie zawodowe poświęciła rozwijaniu kolejnych interesów męża, jednak ona jest zupełnie innego zdania. Jak wyznała w rozmowie z WP Sportowe Fakty, cały czas stawia na siebie, a praca jest jej największą pasją:

We wszystkim, co robię i wbrew temu, co czasem wydaje się innym, ja cały czas stawiam na siebie. A jeśli tak, nie ma potrzeby zmieniać tej drogi. Nie zależy mi na wielkiej popularności, ale na robieniu tego, w czym ja sama czuję się fajnie. Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię.

Ewa po godzinach projektuje czapki oraz zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi produkcją, promocją, a nawet wysyłką oferowanych przez Kamiland produktów. Nie ukrywa, że w rozkręceniu biznesu pomogło jej nazwisko męża:

Poza tym rośnie mi duże grono przyszłych zawodników, których będę mogła prowadzić. Do tego jest „Kamiland”, dla którego projektuję czapki. To autorski projekt wspierany nazwiskiem męża. Robię tam prawie wszystko, łącznie z wysyłaniem paczek do klientów i prowadzeniem profili na mediach społecznościowych, fotografowaniem, planowaniem kolekcji. Uwielbiam tę pracę!

Żona skoczka nie ma problemów, z tym że jej mąż bardzo dużo czasu spędza poza domem. Zdradziła, że nie chciałaby nic zmieniać, ponieważ jest zadowolona ze swojego dotychczasowego życia:

Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić. Nie zamieniłabym takiego życia na małżeństwo z panem, który wychodzi do pracy na osiem godzin, a potem często jest sfrustrowany i niezadowolony z siebie. Ograniczałoby to także moją samorealizację – wyjawiła.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za realizację kolejnych pomysłów Ewy.


Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Komentarze

 • GośćKasiek pisze:

  A kto powiedzial ze do szczescia trzeba miec dzieci, wielu ma na prawo i lewo ze imion nie pamieta i z kim ma , dzieci to nie piorytet zycia, kazdy niech ma swoje cele w zyciu a bedzie mu dobrze, a nie co inni mysla, a w dupie to miec, spadaj dziadu.

 • antyCEBULA pisze:

  Bo każdy szanujący sie Polak, katolik musi miec dzieci, a jak nie ma to coś z nim nie tak! Co nie CEBULO?

 • Małgorzata pisze:

  Zycze sukcesów w biznesie..

 • Aga pisze:

  A co Ciebie obchodzi, czy mają dzieci czy nie? Zazdrościsz, że nie mają? Czy może chcesz im wychowywać dzieci? To nie jest Twój problem, zajmij się swoim życiem. Fajni ludzie a Ty się ich czepiasz bez powodu.

 • Ana pisze:

  No ten komentarz to chyba, nie na miejscu…
  A może za materac by trochę popracował?

 • Gość pisze:

  Są zabezpieczeni finansowo a ona ma 36 lat i nie mają dzieci. Dziwne….no chyba że któreś nie może

 • Gościówa pisze:

  Jacy oni są niezadufani, naturalni, fajni. Tak trzymać! 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×