Oglądalność „Jaka to melodia?” po odejściu Roberta Janowskiego leci na łeb na szyję. Norbi w epicentrum nowej afery

Norbi skrytykowany za Jaka to Melodia?

Norbi skrytykowany za zachowanie w „Jaka to melodia?”

Ciekawe, czy Jacek Kurski zaczął już pluć sobie w brodę. Po aferze i skandalu związanym z odejściem Roberta JanowskiegoJaka to melodia? w programie miała nastąpić tak obiecywana przez TVP „dobra zmiana”. Nowy prowadzący, nowy wystrój studia, nowa formuła, nowa firma produkująca program. I rzeczywiście, wszystko jest nowe – łącznie ze spadającą na łeb na szyję oglądalnością. Skąd to fiasko?

Wiadomo już kto zastąpi Roberta Janowskiego w „Jaka to melodia?”. Nie było bardziej zapomnianej gwiazdy?

Nie chodzi tylko o to, że program bojkotują fani Roberta. Problemem ma być przede wszystkim Norbi, który zastąpił legendarnego prowadzącego w jego roli i chyba nie do końca radzi sobie z tym wyzwaniem. Pierwszy odcinek, który większość zgromadzonych przez telewizorami oglądało zapewne z ciekawości, nie zgromadził nawet takiej widowni, jaką standardowo zdobywał Janowski. Jak donoszą najnowsze raporty, show straciło już pół miliona widzów.

Nie tylko oglądalność przechodzi trudne chwile. Prowadzący również nie ma lekko. Fani krytykują jego zachowanie na wizji i nieustannie porównują go do Roberta:

  • Czy ktoś zauważył jak Norbi wczoraj zwracał się do dziewczyn? Nazwał je „zołzami” a do pianistki mówił „lalka”. Co za cham i prostak. Chciał być cool, a wyszedł na idiotę
  • Norbi?! *Jak on się tam dostał?  Gość jest znany z tego, że jest znany. Oglądalność leci w dół jak poparcie dla PO po aferze taśmowej
  • Chała . Na szczęście znam tylko z recenzji znajomych. Mam odruch wymiotny i tak już będzie. Próbowałem. Wytrzymuję dwie minuty.
  • Obejrzałam kawałek dla porównania i na tym koniec. P. Janowski prowadził to z klasą, Norbi robi z siebie pajaca. Nie da się oglądać  Nie mogę przeboleć jak wiele ten program stracił po zmianie prowadzącego…  Oby spadająca oglądalność dała do myślenia..
  • Weźcie to zdejmijcie z anteny, bądź przywr occie z powrotem Pana Janowskiego… Żenada…
  • Obiektywnie…Program bardzo obniżył poziom i nie czuje juz z nim „związku emocjonalnego”. Żegnam wraz ze swoja rodziną!
  • Porażka… chamskie zachowanie prowadzącego. Wcześniej program miał wysoki poziom, obecnie sięgnął dna i zrobił odwiert.

W morzu podobnych komentarzy niemal nie sposób zauważyć pozytywnych reakcji. Wygląda na to, że po 21 latach dni Jaka to melodia? są już policzone.

Znamy wyniki oglądalności nowego „Jaka to melodia?”! To wpływ zmiany prowadzącego?

Wiemy jak wygląda nowe studio „Jaka to melodia?”! „Dobra zmiana” tego nie opisuje…

To naprawdę koniec. Robert Janowski pożegnał się z fanami „Jaka to melodia?”. Jego poruszające oświadczenie złamie wam serce


Norbi-Jesienna Ramówka TVP 2018

Norbi-Jesienna Ramówka TVP 2018

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Norbi w 2018 roku

Norbi w 2018 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×