Zmiana prowadzących w hitach TVP – „Jaka to melodia?” i „Koło fortuny”! Sprawdzone nazwiska podniosą oglądalność?

Jaka to melodia i Koło Fortuny – prowadzący

Jaka to melodia i Koło Fortuny – prowadzący

Rafał Brzozowski i Norbi nie będą już prowadzić swoich programów w TVP. Gdzie będzie można ich zobaczyć? Zobacz, jak na decyzję tę zareagowali widzowie.

Jaka to melodia? Koło fortuny to dwa flagowe programy Telewizji Polskiej. Cieszą się niegasnącą popularnością wśród widzów, którzy telewizyjne show pokochali nie tylko za format, ale także za zabawnych prowadzących, którzy idealnie wpasowali się w klimat. Czy zmiana prowadzących wpłynie na oglądalność?

Przypomnijmy, że ostatni sezon Jakiej to melodii prowadził Norbi. Zastąpił na tym stanowisku Roberta Janowskiego, co nie było zadaniem łatwym. Robert z programem związany był od lat, a z jego odejściem nadal nie mogą pogodzić się fani widowiska. Norbiemu udało się jednak go zastąpić i z kolejnymi tygodniami zdobywał coraz większą popularność.

Gospodarzem Koła Fortuny był natomiast Rafał Brzozowski. Charyzmatyczny piosenkarz rozbawiał uczestników i widzów swoimi żartami, a także umilał czas śpiewając piosenki. Z programem związany był od pierwszego sezonu, nic więc dziwnego, że spora grupa osób nie może wyobrazić sobie kolejnych odcinków bez niego.

Okazuje się, że panowie całkowicie nie rezygnują ze współpracy z polską telewizją, a wręcz przeciwnie, będą w niej pracować nadal. Niespodzianką może być fakt, że panowie zamienią się miejscami. O decyzji tej oficjalnie poinformowali władze TVP na swoim fanpage’u, gdzie pojawił się oficjalny komunikat:

Nieoczekiwana zmiana miejsc. Od września gospodarzem teleturnieju Koło fortuny zostanie Norbi, natomiast Rafał Brzozowski poprowadzi program muzyczny Jaka to melodia? Obaj prowadzący doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc pora na nowe wyzwania!

Decyzją tą zaskoczeni byli fani programu, którzy w komentarzach pod wpisem nie ukrywali swojego zdziwienia:

  • Ja uważam to za świetny pomysł, aby Rafał prowadził program Jaka to melodia
  • Przyzwyczaiłem się do Norbiego w „Jaka to melodia?”, podobało mi się „Koło fortuny” z Rafałem Brzozowskim jako prowadzącym, a teraz znowu zmiany! Mam nadzieję, że będzie to zmiana na lepsze
  • Hm… NORBI każdy program świetnie poprowadzi !!!

Ciekawe czy taka zmiana jeszcze bardziej podniesie słupki oglądalności.

Zobacz: Ile zarobiła „Jaka to melodia?” bez Roberta Janowskiego? Wynik mówi sam za siebie

Zobacz: Oglądalność „Jaka to melodia?” po odejściu Roberta Janowskiego leci na łeb na szyję. Norbi w epicentrum nowej afery

Zobacz: Wiemy jak wygląda nowe studio „Jaka to melodia?”! „Dobra zmiana” tego nie opisuje…


Rafał Brzozowski – TeleKamery 2019

Rafał Brzozowski – TeleKamery 2019

Rafał Brzozowski- koncert kolęd

Rafał Brzozowski- koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy" w Gdańsku

Rafał Brzozowski – wakacyjna trasa Dwójki 2018, Zamość

Rafał Brzozowski – wakacyjna trasa Dwójki 2018, Zamość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×