Gwiazda z Ciechanowa pobita przez policjanta! „Ja płakałam, koleżanka błagała o telefon do dzieci”

Gwiazda reality show pobita przez policję?

Iza Grodecka została pobita przez policjantów?

Iza Grodecka swego czasu wzięła udział w programie Bar oraz Kawaler do wzięcia. Od dawna nie pojawiała się w mediach, ale chyba postanowiła o sobie przypomnieć. Ostatnio udzieliła wywiadu w Super Expressie, w którym opowiedziała o pechowym wyjściu do kina.

Twierdzi, że razem z koleżanką wybrały się na film, a po seansie zostały zaatakowane w damskiej toalecie przez parę funkcjonariuszy policji „po cywilnemu” i brutalnie pobite. Celebrytka twierdzi, że wszystko zaczęło się od nieudanego zdjęcia, które próbowała zrobić owym policjantom, ponieważ:

Ten facet to znajomy, a ma przecież żonę. Ona rzuciła się na mnie z pięściami i wulgarnymi słowami, a on rzucił mnie na betonową posadzkę i zaczął okładać moją głowę i moje całe ciało pięściami. Przyduszał mnie też kolanem – opowiadała

Gdy na miejsce zdarzenia przyjechała policja Iza wraz z koleżanką zostały poddany badaniu alkomatem, które nic nie wykazało. Następnie trafiły do aresztu.

Ja płakałam, koleżanka błagała o telefon do dzieci, ma niepełnosprawnego syna. Nie pozwolono jej na to. Po ciężko przeżytej nocy i dniu zostałyśmy wypuszczone po południu na drugi dzień. Nasze telefony były przetrzymywane jeszcze przez dobę – tłumaczy Grodecka.
W sprawie opowiedziała się również rzecznik komendy w Ciechanowie, która twierdziła, że to kobiety rzuciły się na funkcjonariuszkę policji w jej wolnym czasie. Dodała również, że sprawa jest cały czas w toku wyjaśniania.

Iza Grodecka o Dodzie

Warto dodać, że Iza Grodecka to niegdyś koleżanka Dody. Jednak teraz panie podobno przestały pałać do siebie sympatią.
Doda jest osobą, która pójdzie po trupach do celu. Niszczy ludzi. Nie liczy się z nikim i z niczym, nie ma żadnych zasad. Nie szanuje ludzi, ani przyjaciół, ani znajomych, a co dopiero fanów – mówiła uczestniczka reality show o wokalistce.
Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a winni poniosą zasłużoną karę.

Zobacz także: Gwiazda reality show przeszła niesamowitą metamorfozę! Co za figura!

Iza Grodecka w programie Bar

Iza Grodecka z programu „Bar” została pobita przez policję?

Iza Grodecka w programie Bar

Iza Grodecka pobita przez policjantów?


Iza Grodecka w programie Bar

Iza Grodecka w programie Bar

Iza Grodecka w programie Bar

Iza Grodecka w programie Bar

Program Bar

Program Bar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×