Szukaj

Cała prawda o Meghan Markle. Pracownicy Kensington Palace wreszcie zabrali głos

v

Meghan Markle pracownicy

Jaka jest Meghan Markle?

Cała prawda o Meghan Markle wyszła na jaw. Media malują wizerunek księżnej, z którą ciężko wytrzymać, a członkowie jej prywatnej świty rezygnują z pracy w atmosferze skandalu. Jaka jest naprawdę? Jak się z nią pracuje? Zaskakujące rewelacje ujrzały światło dzienne.

Meghan Markle nie cieszy się ostatnio najlepszą prasą. Choć księżna Sussex robi wszystko by zjednać sobie serca poddanych, a jej działalność charytatywna rozwija się prężnie i obejmuje naprawdę zróżnicowane sektory brytyjskiego życia, poddani wciąż patrzą na nią wilkiem. Wszystko przez plotki o konflikcie z uwielbianą księżną Kate oraz fakt, że księżna ma problem z utrzymaniem przy sobie ludzi. W ciągu ostatnich kilku miesięcy z pracy u jej boku zrezygnowały dwie personalne asystentki oraz ochroniarz, która miała nieposzlakowaną opinię wśród pozostałej służby pałacowej. Czy z Meghan naprawdę tak trudno wytrzymać?

Brytyjska prasa nie jest jej przychylna, a ciężarna Meghan jest nieustannie pod ostrzałem nieprzyjemnych nagłówków. Okazuje się jednak, że łatka „wiedźmy z piekła rodem”, którą zdążono jej przykleić na plecy może być nieco przerysowana. Jeden ze znajomych książęcej pary w rozmowie z Elle wyjawił, że życie Meghan w pałacu i jej kontakty ze służbą wyglądają nieco inaczej, niż przedstawiają to media.

Według źródła Elle, Meghan jest bardzo lubiana wśród służby, która darzy ją szacunkiem i chętnie pomaga księżnej w codziennych obowiązkach. Co więcej, Markle stara się ponoć ułatwiać im życie i organizować swoją pracę tak, by nikomu nie dokładać niepotrzebnych obowiązków. Konflikt między nią, a księżną Kate również miał być sfabrykowany przez media, a obie kobiety chętnie razem współpracują.

Z jednej strony chciałoby się w to wierzyć, a z drugiej… Nie wydaje wam się, że wywiad mógł zostać ustawiony by pokazać Meghan w lepszym świetle?

Księżna Kate dostała uroczy prezent od Meghan Markle! Próbują zakopać wojenny topór?

Meghan Markle naraziła życie dziecka? Nierozsądna decyzja mogła ją słono kosztować

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w olśniewającej wieczorowej kreacji. W Royal Albert Hall błyszczała jak na gali Oscarów!


Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem i książę Harry w Birkenhead

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem i książę Harry w Birkenhead

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Dobrze wychowana osoba robiłaby publiczne widowisko ze swojej ciąży na wydarzeniu na którym ma tylko wręczać nagrodę. Z chwili która miała należeć do zwycięskiej projektantki zrobiła swoje własne show, bo musiała się ostentacyjnie macać po brzuchu i nawet nie mów, że ciężarne często gładzą się przecież po brzuchu, bo na ten jeden moment mogła się chyba powstrzymać, prawda? Poza tym ułożenie jej rąk nie wyglądało wcale naturalnie, tylko jak ułożenie pod pozowane zdjęcie w stylu ciążowej sesji Demi Moore., dlatego jak najbardziej wierzę, że jest wredna, fałszywa i apodyktyczna.

 • Gość Henia Tramwajara pisze:

  Mnie się bardziej podoba książe Harry , nako olśniewający BRUNET „wieczorowom porom”

 • Gość pisze:

  Czego się spodziewać po kuzynce Obamy ?

 • Gość liter-atka kNurowska Mańka pisze:

  Niech zatrudni SUPER w KUPER NIANIE Zawadzką Dorotę i jej syna jako ochroniarza. Będzie OK

 • Gość pisze:

  MURZYNKI SA WREDNE

 • Gość pisze:

  Murzynki sa wtedne

 • Gość A nna pisze:

  To samo myślę żeby uspokoić wywiad jest ustawiony nie wierzę w jej łagodny charakter to ktoś kto lubi władzę

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×