Szukaj

Małgorzata Socha pokazała nagranie ukazujące całą prawdę o Roxie: „No proszę, tak wygląda życie Roksany Węgiel”

Małgorzata Socha Roksana Węgiel

Małgorzata Socha Roksana Węgiel

Małgorzata Socha nie mogła przejść obojętnie obok talentu Roksany Węgiel. Aktorka spotkała się z nią na jednym z weekendowych eventów, podczas którego pochwaliła ją na swoim Instagramie. Zobaczcie, co ją urzekło w Roxie!

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci i w minioną niedzielę miała przyjemność celebrować swój wielki dzień! Z okazji Dnia Matki wzięła udział w imprezie dla innych rodzicielek oraz ich pociech. Nie zabrakło balonów, animacji dla najmłodszych oraz piosenek. Muzyczną gwiazdą wydarzenia była popularna zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji Junior 2018Roksana Węgiel.

Młoda piosenkarka swoim nieprawdopodobnie pięknym głosem urzekła nie tylko zgromadzonych gości, innych celebrytów, ale i samą Małgosię Sochę. Aktorka nie szczędziła jej komplementów na swoim Instastory.

No proszę, tak wygląda życie Roksany Węgiel, wszędzie kamery, dookoła kamery, wszyscy chcą mieć z nią zdjęcie. Każdy chce ją przytulić, ucałować, a ja przyznam szczerze, że bardzo się cieszę, że moje dzieci mają właśnie taką idolkę jak Roksana – mądrą, fantastyczną dziewczynę. Słyszałam, jak dzisiaj pięknie opowiadałaś, mówiłaś o swojej drodze dzieciakom. Ciesze się, że właśnie to ty ich agitowałaś to tego żeby sięgać swoich marze i się nie bać tego, bo jesteś fantastyczna. Całą rodziną trzymamy kciuki za Roksanę! – wyznała Małgorzata.

Roksana z wrodzoną skromnością podziękowała gwieździe za grad miłych słów pod jej adresem:

Dziękuję, bardzo mi miło.

Nie dziwi nas popularność Roksany Węgiel, która ma naprawdę świetny głos i zdecydowanie chce wiązać swoją przyszłość z muzyką, a mimo młodego wieku świetnie odnajduje się w świecie show-biznesu! Mamy nadzieję, że będzie mogła liczyć na ewentualne wsparcie ze strony nowej znajomej, a Małgorzata Socha chętnie podzieli się swoim doświadczeniem z młodszą koleżanką! W końcu jej dzieci uwielbiają Roxie 🙂

Zobacz: Roksana Węgiel oczarowała wszystkich suknią z falbanami. Normalnie 8 cud świata!

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała mamę! Internauci myśleli, że to Jolanta Kwaśniewska

Zobacz: Roxie wpadła na imprezę i przyćmiła nawet największe gwiazdy! Nawet Małgorzata Socha nie wywołała takie poruszenia wśród fanów!


Małgorzata Socha i Roksana Węgiel - Instastories

Małgorzata Socha i Roksana Węgiel - Instastories

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×