Dawno niewidziana Edyta Jungowska na salonach. Tak dziś wygląda słynna siostra Bożenka z „Na dobre i na złe”

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska po długim czasie pojawiła się na salonach. Była gościem XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry. Jak zmieniła się gwiazda Na dobre i na złe? Zdjęcia.

17 września rozpoczął się XX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry”. Tegoroczne święto odbywa się po raz pierwszy w Zamościu. Goście festiwalu obejrzą 26 spektakli Teatru Telewizji i wysłuchają 59 słuchowisk Polskiego Radia. Festiwal potrwa do 20 września.

Wydarzeniu towarzyszą spotkania z twórcami, aktorami, przedstawicielami świata kultury m.in. Henrykiem Talarem, Ewą Ziętek, Magdaleną Zawadzką, czy też dawno niewidziana Edytą Jungowską. Jak zmieniła się gwiazda Na dobre i na złe?

Jak zmieniła się Edyta Jungowska?

Edyta Jungowska przez wiele lat wcielała się w rolę sympatycznej pielęgniarki Bożenki w serialu Na dobre i na złe. Była jedną z głównych postaci w tej produkcji, a dzięki swojemu wcieleniu zyskała sobie sporą sympatię widzów. Regularnie pojawiała się także na deskach teatru. Na swoim koncie ma aż 30 teatralnych wcieleń. Może pochwalić się także bardzo bogatą filmografią, a za swoją pracę była wielokrotnie nagradzana. Zachwycała także swoim talentem wokalnym. Dwukrotnie do jej rąk trafiła nagroda na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

Po wielu latach obecności w show-biznesie aktorka zniknęła z serialu, a powoli zaczęła unikać też branżowych imprez i przestała pojawiać się w teatrze. Usunęła się w cień, a przyszłość postanowiła związać z zupełnie inną branżą. Edyta Jungowska od 10 lat prowadzi własne wydawnictwo, które założyła je razem z partnerem Rafałem Sabarą.

W marcu minionego roku miał mieć premierę spektakl z jej udziałem, jednak Covid-19 skutecznie to utrudnił. Mimo to pojawiła się na XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry. Miło było zobaczyć ponownie doświadczoną aktorkę. Wygląda na to, że czas się dla Jungowskiej zatrzymał. Jej charakterystyczny uśmiech nie zmienia się od lat. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Edyta Jungowska na XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry

Edyta Jungowska na XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry

Edyta Jungowska na XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×