Tak wyglądała suknia Paris Hilton. Piękna, ale to kreacja Kim Kardashian kradła uwagę

W czwartek Paris Hilton i Carter Reum wzięli ślub. Celebrytka pochwaliła się pierwszymi kadrami z ceremonii. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym widać suknię panny młodej, jednak to Kim Kardashian kradnie całą uwagę.

Paris Hilton jest dziedziczką jednego z największych hotelowych imperiów na świecie. Kilka lat temu była najpopularniejszą celebrytką, która zasłynęła dzięki temu, że prowadziła imprezowy tryb życia. Bawiła się w klubach z największymi gwiazdami. W pewnym momencie postanowiła jednak odmienić swoje życie i stała się poważną bizneswoman, a swoich sił próbowała w różnych dziedzinach. Napisała książkę, wydała płytę oraz chętnie pojawiała się w popularnych reality shows.

O jej ekscesach miłosnych było bardzo głośno. W przeszłości zaręczała się kilka razy, jednak żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Z ostatnim partnerem, z którym snuła ślubne plany, rozstała się w 2018 roku. Dwa lata później w jej życiu pojawił się mężczyzna, który okazał się być tym jedynym. Jest nim wpływowy biznesmen, Carter Reum. Mężczyzna długo nie zwlekał i postanowił poprosić ją o rękę na prywatnej wyspie. Celebrytka bez chwili zawahania zgodziła się zostać jego żoną.

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Mój ukochany i ja jesteśmy razem od naszej pierwszej randki, a z okazji moich urodzin zorganizował specjalną podróż do tropikalnego raju. Gdy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do ozdobionej kwiatami altany i padł na kolana. Powiedziałam: „Tak, tak na zawsze”. Nie ma nikogo innego, z kim chciałabym spędzić wieczność – napisała na Instagramie.

Paris chętnie mówiła o tym, że planuje ślub, jednak nie chciała ujawniać jego daty. W czwartek zagraniczne tabloidy poinformowały, że są już małżeństwem.

Jak wyglądała suknia ślubna Paris Hilton?

O ślubie Hilton było głośno od kilku tygodni. Już wtedy zapowiadano, że będzie to wydarzenie, o którym usłyszy każdy. Na tę okoliczność miała przygotowanych aż 10 sukien ślubnych, a samo przyjęcie miało być rozłożone na trzy dni. W piątek gwiazda pochwaliła się w sieci pierwszym kadrem, na którym mogliśmy zobaczyć jedną z jej kreacji.

Moja wieczność zaczyna się dzisiaj – napisała.

Na przyjęciu nie mogło zabraknąć przyjaciółki Paris, Kim Kardashian. Wspólnie zdjęcie celebrytek jako pierwszy udostępnił portal Hello! Magazine. Możemy na nim zobaczyć całą kreację Panny Młodej. Górę sukni zdobiły wyszyte kwiaty, które pojawiły się również na tiulowej spódnicy oraz długim welonie. W dłoniach trzymała wiązankę z białych róż. Delikatny makijaż i upięte włosy z wypuszczonym pasmem z przodu podkreśliły jej naturalne piękno.

Mimo że żona Cartera wyglądała, jak księżniczka, całą uwagę skradła Kim. Gwiazda na tę okazję włożyła czarną sukienkę z głęboko wyciętym dekoltem. Kreacja była o tyle finezyjna, że biust gwiazdy osłaniały dwa niezszyte ze sobą kawałki materiału. Również uczesanie przykuwa wzrok. Kardashian splotła włosy w długi warkocz sięgający biodra.

Co sądzicie o stylizacjach przyjaciółek?


Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×