Rafał Grabias z „Królowych życia” pokazał, jak wyglądał, gdy miał 20 lat. Czuć inspirację Ridge’em z „Mody na sukces”

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias popularność zyskał dzięki występom w show TTV Królowe życia. Mimo że opuścił format, nadal ma stałą grupę fanów. To z nimi podzielił się zdjęciem sprzed lat. Nie uwierzycie, jak wyglądał.

Przez Królowe życia przewinęło się wielu bohaterów, ale zaledwie kilku na dłużej zdobyło sympatie widzów. Do tego grona z pewnością zaliczają się Rafał GrabiasGabriel Seweryn. W trakcie kręcenia show byli parą, która prowadziła wspólny biznes modowy w Głogowie. W 2020 roku zdecydowali się opuścić obsadę popularnego formatu TTV. Zaraz potem panowie się rozstali.

Wszystko dobyło się w atmosferze sporego skandalu, bo Gabriel spotyka się obecnie z mężczyzną, którego oskarżał o stalking.

Jest to trochę zagmatwane, ponieważ były różne sytuacje. Mnie też karmił takimi rzeczami. Ja jestem teraz sam i cieszę się wolnością. Jestem spełniony, mam swoje rośliny i po prostu żyje – komentował w rozmowie z naszą reporterka Rafał Grabias.

Dodał, że z byłym partnerem łączą go raczej chłodne relacje. On sam wrócił do swojej wielkiej pasji, jaką jest ogrodnictwo.

Bardzo dużo się zmieniło. W zasadzie cały przewrót, bo to nie tylko rozstanie, ale też trzeba było sobie uporządkować swoje życie zawodowe. Ta energia i ten blask właśnie wynika z faktu, że znalazłem w końcu swoją drogę. Ja robię teraz nowy projekt, Ciotka na działce, jestem przeszczęśliwy, bo wróciłem do swojej starej miłości, czyli rośliny, tarasy, balkony – wszystko należy do mnie – mówił Jastrząb Post.

Pasję rozwija, bo niedawno pochwalił się nową pracą. Będzie sprzedawał kwiaty, co niezmiernie go cieszy. Jest też bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Mężczyzna podczas porządków znalazł zdjęcie sprzed lat, czym pochwalił się w sieci. Nie uwierzycie, jak wyglądał.

Rafał Grabias na zdjęciu sprzed lat. Jak wyglądał?

Rafał Grabias znalazł zdjęcie, na którym miał zaledwie 20 lat. Widzimy na niej młodego przystojnego mężczyznę, wpatrzonego w obiektyw.

Dzień dobry. Robiąc letnie porządki natrafiłem na taką perełkę. Na tej fotografii mam zaledwie 20 lat. Dziś śmiało mogę powiedzieć , że uroda zmienia się ……lecz wartości pozostały te same !!! Miłość i szacunek to mądrość którą dali mi rodzice ♥️( kochający dom) Starajmy się każdego dnia pięknie żyć  nie używając mowy pogardy . Bądźmy pięknie nie tylko na zewnątrz , ale przede wszystkim w środku . Tego z głębi serca Wam życzę . #rafalgrabias #ciotkanadziałce #gay – napisał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias)

Internauci nie ukrywają, że są w szoku tym, jak wyglądał Rafał:

  • Co za spojrzenie!
  • O matko i córko! To pan?
  • Zmieniłeś się ☺️ trudno Cię rozpoznać na tym zdjęciu , ale wciąż jesteś bardzo przystojny.
  • Łooooooo…

Reakcje jak najbardziej uzasadnione naszym zdaniem.


Rafał Grabias w wieku 20 lat

Rafał Grabias w wieku 20 lat

Rafał Grabias ma nową pracę

Rafał Grabias ma nową pracę

Rafał Grabias - Mister Polski 2020 gala finałowa

Rafał Grabias - Mister Polski 2020 gala finałowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×