Szukaj

Wow! Córka Solejuków z „Rancza” wyrosła i powala urodą. Nie tylko ona. Jej serialowy brat też nieźle się zmienił

Ranczo - metamorfoza dzieci Solejuków

Ranczo - metamorfoza dzieci Solejuków

Ranczo to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Fani nie wyobrażają sobie produkcji bez wielodzietnej rodziny Solejuków. Jak  przez lata zmienili się aktorzy grający potomstwo Macieja i Kazimiery?

Ranczo to jeden z bardziej lubianych seriali, który na antenie TVP1 emitowano przez kilka lat. Najpierw od 5 marca 2006 do 24 maja 2009, potem od 6 marca 2011 do 27 listopada 2016. Średnio przed telewizorami co tydzień zasiadło ponad 3 miliony widzów. Gdy wyświetlono ostatni odcinek, wiele osób przyjęło tę wiadomość z niemałym smutkiem.

Od jakiegoś czasu mówi się o kontynuacji hitu. Póki co jednak przyjrzymy się, jak zmienili się aktorzy, którzy zagrali dzieci Solejuków.

Jak zmienili się aktorzy, grający dzieci Solejuków w Ranczu?

Kazimiera i Maciej Solejukowie, których grali Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski mieli siedmioro dzieci – sześciu synów i córkę, Kaśkę. Jedno z nich było owocem romansu kobiety z Tadeuszem Hadziukiem, przyjacielem jej męża, którego grał Bogdan Kalus.

Ostatnie zdjęcia do produkcji dziejącej się w Wilkowyjach kręcono 5 lat temu. Ostatnio głośno jest o tym, że prawdopodobnie latem powstanie druga fabularna część hitu TVPRanczo. Zemsta wiedźm.

Jak przez lata zmieniły się dzieci Solejuków? Największe wrażenie robi metamorfoza serialowej Kasi.

W tę rolę od początku wcielała się Anna Stępień, która ma obecnie 24 lata. Dziewczyna nie zdecydowała się jednak na studia aktorskie. Wybrała naukę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z wakacji, czy ze swoich codziennych czynności.

Serialowa Kasia Solejuk bardzo się zmieniła. Nie ma już grzywki i dwóch cieniutkich warkoczyków. Wyrosła na piękną kobietę o hipnotyzującym spojrzeniu i burzy zniewalających loków.

Jej serialowy brat Szymek Solejuk także się zmienił. Grający go Maciej Cempura, który ma 25 lat,  jest teraz artystą muzykiem. Niedawno w social mediach pochwalił się projektem METAL, czyli jednoosobowym garażowym koncertem z elementami teatru formy.

Jest absolwentem Akademii Tetaralnej w Warszawie z filią na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Ma na koncie rolę u Jana Jakuba Kolskiego, w 2019 roku zagrał w Ułaskawieniu.

W Ranczu zagrał także jego starszy brat Jędrzej Cempura, który wcielał się w Marianka Solejuka, najstarszego z rodzeństwa. Zanim pojawił się w hicie TVP w 2002 roku, miał już na koncie epizod w Na dobre i na złe.

Maciej i Jędrzej pochodzą z aktorskiej rodziny. Ich ojciec Szymon grał m.in. w M jak miłość. W sadze o rodzinie Mostowiaków występował także ich kuzyn, Bartek. Z kolei dziadek Andrzej Cempura, to znany kielecki aktor teatralny.

Pozostałymi dziećmi Solejuków byli: Janek, grany przez Sebastiana Szmigiela w I sezonie i Daniela Zawiskę – od II, a także Rysiek, w którego wcielał się Radosław Sokołowski,  Zbyszek – Karol Sokołowski i Muniek – Arkadiusz Sokołowski, których zagrali rodzeni bracia. Występowali oni w serialu dzięki bliskości planu w Jeruzalu.


Anna Stępień zagrała Kasię Solejuk

Anna Stępień zagrała Kasię Solejuk

Anna Stępień zagrała Kasię Solejuk

Anna Stępień zagrała Kasię Solejuk

Anna Stępień zagrała Kasię Solejuk

Anna Stępień zagrała Kasię Solejuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×