Groby gwiazd, które zmarły w 2021 roku. Nie wszyscy doczekali się imponującego pomnika

Groby gwiazd

Groby gwiazd

W ubiegłym roku pożegnaliśmy wiele znanych gwiazd. 1 listopada wspominamy między innymi: Krzysztofa Krawczyka, Wiesława Gołasa, Bronisława Cieślaka... Jak wyglądają ich groby?

1 listopada to dzień, który przynosi zadumę i refleksję dotyczącą tych, którzy pożegnali się już ze światem. W tym szczególnym czasie odwiedzamy cmentarze, na których znajdują się groby naszych bliskich. Zapalamy znicze i zanosimy kwiaty na znak pamięci o najbliższych. Wspominamy również gwiazdy, których nie ma już z nami. Polacy często odwiedzając miejsca pochówku swoich najbliższych, zaglądają też na groby gwiazd, które darzyli szczególną sympatią. W ten sposób oddają im piękny hołd.

Jak wyglądają groby gwiazd, które odeszły w 2021 roku?

W tym roku fani musieli pożegnać się z kilkoma gwiazdami. Pomimo tego, że nie ma ich wśród nas, to pamięć o nich nadal jest żywa. Fani bowiem nie zapominają o zapaleniu symbolicznego znicza, czy zostawieniu małego bukietu kwiatów. Zdarza się, że pomniki upamiętniające znaną osobę dosłownie toną w kwiatach i lampkach.

W tym roku wielu fanów szczególnie opłakiwało śmierć Krzysztofa Krawczyka. Muzyk zmarł w kwietniu i pogrążył w żałobie najbliższą rodzinę, przyjaciół z show-biznesu, a także wielu Polaków, którzy cenili sobie jego twórczość. Przez kolejne dni po pogrzebie miejsce jego pochówku na cmentarzu w Grotnikach było oblegane przez fanów z całej Polski.

W tym roku fani pożegnali również: Wiesława Gołasa, Tomasza Knapika, Piotra Gesslera, Jerzego Matuszkiewicza, Jana Pęczka, Eugenię Herman, Jerzego Janeczka, Bronisława Cieślaka, Krzysztofa Kowalewskiego, Andrzeja Dobę, Jana Lityńskiego, Henryka Chmielewskiego (Papcia Chmiela), Ryszarda Kotysa, Marię Koterbską.

Zdjęcia grobów gwiazd zobaczycie w naszej galerii.


Pomnik Krzysztofa Krawczyka. Screen z Facebooka Andrzeja Kosmali

Pomnik Krzysztofa Krawczyka. Screen z Facebooka Andrzeja Kosmali

Pomnik Krzysztofa Krawczyka. Screen z Facebooka Andrzeja Kosmali

Pomnik Krzysztofa Krawczyka. Screen z Facebooka Andrzeja Kosmali

Wiewsław Gołas - grób na Powązkach w Warszawie

Wiewsław Gołas - grób na Powązkach w Warszawie

Komentarze

 • Gość pisze:

  P. red. Krystyna ,,imponujące,, pomniki by wszystkim stawiała . Tylko jak by miały wyglądać żeby być ,,imponujące,,

 • Gość pisze:

  Czy tu boty zostawiają komentarze? Czy jakieś ćwierć mózgi niepotrafiące zbudować logicznego zdania

 • Gość pisze:

  Nie ma soli nie ma atomu ale są złote kible a coś za coś ku pa mieci ikony i to tyle

 • zen pisze:

  pomnik jak pomnik, nic specjalnego a taki szum zrobili

  • Gość pisze:

   Nie nakręcajcie się durne pismaki, jakie to ma znaczenie. Pomnik ma być schludny i miejsce odwiedzane przez najbliższych a nie imponujący I na pokaz

 • Gość pisze:

  Taki l4ve jak mawia klasyk fani pamiętają bo rodzina w dupaju się opala pomnik dla wszystkich bo kto pyrki raz zje ten nie powie nie dla córki zawsze wszystko zawsźe sie zięciu trafił jestem silna ściągaj te gaciory bo zeby czymś rządzić najpierw trzeba coś miec królowo kapusciana wybierz sobie kolorek wszystkie najlepsza teczowa linia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×