Córki Aleksandry Woźniak z „13 posterunku” wyrosły na gwiazdy Instagrama. Chętnie eksponują swoje wdzięki

Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak, piękna blondynka, która rozkochała w sobie widzów rola w serialu 13 posterunek, wychowuje dwie nastoletnie córki. Jak wyglądają 17-letnie bliźniaczki?

Aleksandra Woźniak sympatię widzów zyskała, grając u boku Cezarego Pazury w serialu 13 posterunek. Sierżant Kasia szybko skradła serca widzów. Aktorka pojawiła się też w innych produkcjach telewizyjnych. Mogliśmy zobaczyć ją również w serialach: Złotopolscy, Daleko od Noszy, Plebania i Barwy Szczęścia.

Przez ostatnie trzy lata Woźniak gościła w domach widzów jako jedna z bohaterek serialu Klan, wcielając się w rolę Zyty Chojnickiej. Postanowiła jednak, że nie będzie kontynuowała kariery aktorskiej. Poświęciła się swojemu nowemu powołaniu, jakim jest psychologia.

Informuję, że przestałam wykonywac zawód aktora. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia, i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie – można było przeczytać w Fakcie.

Prywatnie Ola wychowuje bliźniaczki. Julia i Anna nie są już słodkimi dziewczynkami. Jak wyglądają 17-letnie córki Woźniak? Czy są podobne do znanej mamy?

Jak wyglądają córki Aleksandry Woźniak?

Aleksandra Woźniak pierwszego męża poznała jeszcze w liceum, ale ich małżeństwo trwało niedługo – przetrwało zaledwie dwa lata. Drugim mężem aktorki był politolog Tomasz Kuszłejko, z którym ma bliźniaczki. Ich związek jednak również rozpadł się po dwóch latach.

Aktualnym mężem Oli jest Szymon Miszewski. To on pomógł jej wychowywać córki. Ania i Julka skończyły 17 lat i aktywnie prowadzą profile w mediach społecznościowych. Stronę każdej z nich śledzi kilka tysięcy obserwatorów.

Julia Woźniak publikuje mnóstwo zdjęć. Widać, że lubi poeksperymentować z makijażem i stylizacjami.

Anna Woźniak, podobnie jak jej siostra lubi eksperymentować z wyglądem. Obecnie ma ciemne włosy z grzywką. Chętnie dzieli się swoimi wcieleniami z internautami.

Więcej zdjęć nastolatek w naszej galerii. Podobne do sławnej mamy?


Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak - córki

Aleksandra Woźniak - córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×