Szukaj

Tak wygląda teściowa Martyny Wojciechowskiej. Przemek Kossakowski pokazał mamę

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski pochwalił się zdjęciem z mamą na swoim Instagramie. Jak wygląda teściowa Martyny Wojciechowskiej?

Na początku października Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub, który był ogromnym zaskoczeniem. Pierwszym zdjęciem z uroczystości pochwalił się pan młody. Pod jego postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo gratulacji, a fani nie ukrywali, że to wielka niespodzianka. Później dziennikarka zdradziła nieco więcej szczegółów z tego ważnego dnia, a zdjęcia zachwyciły internautów.

To, że Martyna, która miała opinię kobiety, która nie da się zaciągnąć do ołtarza, zgodziła się zalegalizować związek, także spowodowało niemałe zdziwienie. Miała już za sobą kilka relacji, pięciokrotnie była zaręczona, a nawet zdarzyło się jej dwukrotnie odwołać ślub. Jednak życie napisało dla niej właśnie taki scenariusz – po prostu musiała poczekać na odpowiedniego mężczyznę, którym okazał się być Przemek.

NAPRAWDĘ SILNY MĘŻCZYZNA NIE BOI SIĘ SILNEJ KOBIETY. Znam te wszystkie żarty na swój temat: „Uciekająca panna młoda”, „Poskromienie złośnicy”. Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał? Tymczasem tym, co mi najbardziej imponuje u mężczyzny, jest dystans do świata i do siebie, niewybujałe ego, WRAŻLIWOŚĆ NA DRUGĄ OSOBĘ I UWAŻNOŚĆ W CODZIENNYM ŻYCIU – powiedziała na temat relacji z mężem.

Kto wychował tak wspaniałego partnera? Zobaczcie, jak wygląda teściowa Martyny Wojciechowskiej.

Jak wygląda teściowa Martyny Wojciechowskiej?

Na Instagramie Przemka Kossakowskiego pojawiło się zdjęcie z jego mamą. Wygląda na to, że mają świetne relacje. Podróżnik podziwia rodzicielkę za świetną kondycję. Anna Maria Winnicka jest nie tylko piękną kobietą, ale jak widać także pełną energii.

Moja mama, jak widać na załączonej fotografii jest kobietą młodą. Ale biorąc pod uwagę, że jej syn dobiega pięćdziesiątki, łatwo się domyślić, że i Ona trzydziesty rok życia ma już ukończony. Jednak mimo młodego wieku, kiedy narzuca na szlaku tempo, muszę naprawdę wyciągać nogi, żeby dotrzymać jej kroku, co odnotowuje z prawdziwą satysfakcją oraz synowską dumą.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci komplementują teściową Martyny Wojciechowskiej i podziwiają Przemka i jego mamę, którzy zbudowali tak piękną relację.


Przemysław Kossakowski z mamą

Przemysław Kossakowski z mamą

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×