Szukaj

Małgorzata Socha zwykle pokazuje córki. Tym razem pochwaliła się synkiem. Długowłosy słodziak

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha już jakiś czas temu wyjechała z rodziną na Wyspy Kanaryjskie. Gwiazda nie ma zamiaru leniuchować. Aktywnie spędza czas z dziećmi na plaży i w górach. Najmłodszy Staś rośnie na prawdziwego sportowca.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej znanych i rozchwytywanych polskich aktorek. Swoją karierę rozpoczęła od udziału w serialu Na Wspólnej, a później przyszła pora na kolejne zawodowe propozycje. Obecnie gra w najpopularniejszych produkcjach, na deskach teatru i spełnia się w roli ambasadorki producenta mebli. Jest świetną aktorką komediową, co udowodniła już wielokrotnie. Po wielu latach obecności w show-biznesie ma już ugruntowaną pozycję w branży, a jej grafik wypełniony jest dosłownie po brzegi. Nieustannie możemy oglądać ją w nowych projektach.

Socha umiejętnie połączyła karierę z macierzyństwem. Gwiazda od 2013 roku urodziła trójkę dzieci i od tamtej pory dzieli rolę mamy z nowymi wcieleniami na scenie. Jej maluchy to: 8-letnia Zosia, 4-letnia Basia i 3-letni Stanisław, którym poświęca każdą chwilę wolną od pracy. Na swoim Instagramie często pokazuje momenty spędzone w ich otoczeniu. Razem gotują, bawią się i odrabiają lekcje.

Jak wygląda syn Małgorzaty Sochy?

Małgorzata, podobnie jak większość polskich gwiazd, w ostatnim czasie wybrała się na zasłużony urlop. Zmęczona pandemią i brakiem słońca aktorka zabrała rodzinę i od kilku dni publikuje piękne kadry z Wysp Kanaryjskich. Cała rodzina spędziła tam święta Wielkanocne, a teraz oddaje się różnym aktywnościom.

Aktorka pokazała, jak doskonale na wakacjach bawi się jej najmłodsza pociecha. Synek Staś to urodzony sportowiec, jak stwierdziła dumna mama:

Mój mały sportowiec – napisała pod wspólnymi zdjęciami.

Chłopiec dzielnie trzyma paletkę i gra ze swoją mamą na plaży. Widać, że maluch sporo już wyrósł i podobnie jak Małgorzata lubi aktywnie spędzać czas. Nowe zdjęcia Stasia to prawdziwy rarytas dla fanów gwiazdy, która niezwykle rzadko udostępnia fotografie chłopca. Internautów szczególnie zachwyciły jego długie blond włosy.

  • Jaką ma uroczą czuprynkę.
  • Jak słodko. Będzie mistrz tenisa.
  • Super fotka. Synek uroczy.

My zwracamy także uwagę na piękną sylwetkę Małgorzaty, która cały czas zachwyca talią oraz długimi nogami.


Małgorzata Socha z synkiem Stasiem

Małgorzata Socha z synkiem Stasiem

Małgorzata Socha z synkiem Stasiem

Małgorzata Socha z synkiem Stasiem

Małgorzata Socha - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Małgorzata Socha - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×