Łukasz Fabiański pokazał swojego syna. Ten uśmiech może roztopić górę lodową

Łukasz Fabiański pokazał syna

Łukasz Fabiański pokazał syna

Łukasz Fabiański na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z synkiem. Okazją były urodziny piłkarza, które świętował z najbliższymi. Jak wygląda pięcioletni Jaś?

Łukasz Fabiański od lat wspiera polską reprezentację piłki nożnej, jest jednym z najpopularniejszych bramkarzy kadry. Oprócz występów w barwach narodowych zasila od niedawna również londyński klub West Ham United F.C.

Na Wyspy Brytyjskie trafił po udanym okresie w Legii Warszawa. Zaczął od Arsenalu F.C., z którym zdobył Puchar Anglii. Po wygaśnięciu kontraktu został zawodnikiem Swansea City A.F.C., gdzie przez cztery kolejne sezony był przodującą postacią i rozegrał w tym czasie 150 spotkań dla klubu. W 2018 roku Łukasz przeniósł się do West Ham United F.C.

Żoną piłkarza jest Anna Grygier, która na co dzień pracuje w jednym z banków w Poznaniu. Jest prawdziwą pięknością. Razem wychowują syna, Jana, który ma już 5 lat.

Łukasz Fabiański na zdjęciu z synkiem

Na profilu piłkarza nie przelewa się od zdjęć jego najbliższych, a szkoda, bo żonę ma przepiękną, a jego synek, Jaś, to prawdziwy słodziak. Najwięcej jest fotografii z boiska. Dlatego też zwróciliśmy uwagę na dzisiejszy post, na którym reprezentant Polski pozuje ze swoim synkiem. Okazją są urodziny Fabiańskiego. Dzisiaj skończył 35 lat.

Uroczą fotografią z synkiem, dziękuje za życzenia urodzinowe, których masa pojawiła się także pod postem. Fani życzą mu kolejnych udanych sezonów, zdrowia i powodzenia.

Dziękuję wszystkim za życzenia – napisał Fabian.

Popatrzcie tylko na uśmiech chłopca. Rośnie prawdziwy przystojniak. Cóż za urok! Czyż nie jest podobny do słynnego taty?

Zobacz także: Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!


Łukasz Fabiański z synem

Łukasz Fabiański z synem

Łukasz Fabiański z rodziną

Łukasz Fabiański z rodziną

Łukasz Fabiański z rodziną

Łukasz Fabiański z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×