Borys Szyc z synkiem u dentysty. Henio to kopia znanego taty. Aż niewiarygodne, jak są do siebie podobni

Borys Szyc z synem u dentysty

Borys Szyc z synem u dentysty

Borys Szyc zabrał synka na pierwszą wizytę do dentysty. Henio to wypisz wymaluj tata. To niewiarygodne, jak bardzo maluch jest podobny do znanego ojca.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od niemal ośmiu lat, ale poznali się znacznie wcześniej, bo w 2006 roku. Oboje byli jeszcze dwudziestoparolatkami i pracowali razem przy spektaklu. Borys grał syna Krystyny Jandy, a Justyna była asystentką słynnej aktorki. Tamto spotkanie przyniosło krótkotrwały związek, po którym oboje szukali spełnienia z innymi partnerami.

Ponowne spotkanie zaowocowało kilka lat temu drugą próbą, która doprowadziła ich pod koniec ubiegłego roku na ślubny kobierzec, gdy Justyna już była w zaawansowanej ciąży. Informacją o ślubie podzielili się z internautami w ostatnich godzinach starego roku.

Pod koniec marca 2020 roku zostali rodzicami. To był początek pandemii, więc okoliczności sprawiły, że cała rodzina mogła spędzać czas w domu.  Aktor nie ukrywał, że jest mu to bardzo na rękę. Pod jednym z postów pisał.

W zasadzie to zamknięte teatry są dla nas, świeżych tatusiów, swego rodzaju błogosławieństwem. Tak. Tęsknię, za publicznością, sceną i normalnością. Ale ten czas by mnie ominął, a jest bezcenny – napisał Paweł Konic, na co Szyc odpowiedział krótko: – Dokładnie!

Od momentu narodzin syna Szyc nie szczędzi fanom uroczych kadrów z udziałem malucha. Aktor oszalał ze szczęścia, że Henio pojawił się w jego życiu. Również mama malucha – Justyna Nagłowska nie posiada się z radości.

Maluch rośnie jak na drożdżach i bardzo się zmienia. Kiedy Borys Szyc opublikował wideo z wizyty Henia u dentysty, nie dało się nie zauważyć, jak bardzo są do siebie podobni.

Borys Szyc z synkiem u dentysty. Jak wygląda Henio?

W piątek Borys Szyc zamieścił relację na Instagramie, w której pokazał pierwszą wizytę synka u dentysty. Maluch dzielnie siedzi na kolanach taty i jak zaczarowany poddaje się zabiegom. Trudno nie zauważyć, że Henio jest bardzo podobny do znanego ojca. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Borys Szyc z synem u dentysty

Borys Szyc z synem u dentysty

Borys Szyc z synem u dentysty
Borys Szyc z synem u dentysty

Borys Szyc z synem u dentysty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×