Paulina Krupińska pokazała się po metamorfozie: „To nie jest mój kolor”. Blond na głowie nie przypadł do gustu gwieździe DDTVN

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie w blond włosach. Jak wygląda w tak odmienionej fryzurze?

Paulina Krupińska jest obecnie jedną z najjaśniej świecących gwiazd TVN. Jest gospodynią Dzień Dobry TVN, ale uświetnia także imprezy stacji.

Prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Wzięli ślub w 2018 roku. Wychowują razem dwoje dzieci: córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja. Związek dziennikarki i lidera zespołu Zakopower budzi spore emocje. W mediach raz po raz pojawiają się rewelacje na temat kryzysów w ich małżeństwie. Paulina kiedyś odniosła się do takich plotek w rozmowie z Jastrząb Post. Lata mijają, a oni pielęgnują swoją relację i nie ma żadnych powodów, żeby wieszczyć im koniec związku.

Sebastian niedawno w Dzień Dobry TVN docenił ją za otwartość. Tak z kolei o swoim mężu mówiła naszej reporterce Paulina.

Cenię w nim to, że on jest takim dobrym buforem wszystkich emocji, które się dzieją w tym show biznesie. Jak się czymś przejmowałam, że ktoś coś napisał, to mówił mi, że powinnam się przejmować dopiero, jak on mi coś powie, albo jak powie mi to ktoś bliski. Cieszę się, że ja mogę go wspierać z drugiej strony.

Paulina jest także bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. To tam zaskoczyła fanów zdjęciem w blond włosach. Jak wyglądała?

Jak wygląda Paulina Krupińska w blond włosach?

Paulina Krupińska przed kamery trafiła zaraz po tym, jak zdobyła tytuł Miss Polonia. Długo współpracowała z Telewizją Polską, a nawet pojawiała się w Pytaniu na śniadanie, gdzie miała swój własny cykl. Potem związała się z obecnym pracodawcą i zaczęła prowadzić Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce tworzy świetny duet z Damianem Michałowskim.

Popularność Krupińskiej przeniosła się też do sieci. Internauci chętnie podglądają, co nowego u ich idolki. Tym razem Paulina zaskoczyła ich zdjęciem w blond włosach.

Matka natura w moim przypadku dobrze wybrała. Blond to nie jest mój kolor – napisała na fotce.

Trudni się z tym nie zgodzić, bo Paulina, mimo że jest przepiękną kobietą, traci dużo w takim odcieniu. Zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie.


Jak wygląda Paulina Krupińska w blond włosach?
Paulina Krupińska - walentynki 2023

Paulina Krupińska - walentynki 2023

Paulina Krupińska- walentynki 2023

Paulina Krupińska- walentynki 2023

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×