Maria Wiktoria Wałęsa nagle zniknęła z show-biznesu. Jak wygląda obecnie córka byłego prezydenta? Mamy jej nowe zdjęcia

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa nagle pojawiła się w show-biznesie i tak samo szybko z niego zniknęła. Jak obecnie wygląda córka byłego prezydenta RP. Mamy jej nowe zdjęcia. 

Maria Wiktoria Wałęsa to córka byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Trzynaście lat temu sama postanowiła zaistnieć w show-biznesie, a wszystko to za sprawą Tańca z Gwiazdami. Pojawiła się w czwartej edycji programu i udało jej się nawiązać przyjaźnie z kilkoma osobami z branży. Wśród nich znalazła się między innymi Edyta Herbuś.

Maria szybko stała się bardzo łakomym kąskiem dla paparazzi, ponieważ po udziale w show nie omieszkała pojawiać się na branżowych imprezach. wydawało jej się wówczas, że jest gotowa na to, by zaistnieć w świecie gwiazd. Pracowała bowiem dla swojego ojca i myślała, że dzięki temu stała się odporna na wielki świat.

Miałam dopiero 24 lata i trudno mi było odmówić z takich zwyczajnych, ludzkich powodów. Chciałam nauczyć się tańczyć, chciałam przeżyć przygodę… Nie miałam świadomości tego, co się później wydarzy. Pracowałam już jakiś czas z moim tatą i wydawało mi się, że – przynajmniej trochę – wiem, jak funkcjonują media. Byłam w błędzie – mówiła w rozmowie z Galą.

Maria Wiktoria Wałęsa zniknęła z show-biznesu. Co teraz robi i jak wygląda?

Maria Wiktoria próbowała znaleźć dla siebie własne miejsce w branży. Córka byłego prezydenta RP przez jakiś prowadziła fundację, która skupiała się na pomocy młodym osobom, chcącym zaistnieć w show-biznesie. Chociaż o pomoc w realizacji pomysłu poprosiła kilka gwiazd, to działalność dosyć szybko upadła. Później zajęła się projektowaniem ubrań.

Zaczęłam projektować ciuchy. Zdałam do szkoły reklamy, wizażu i charakteryzacji. Wreszcie z koleżanką otworzyłam w gdańskim centrum handlowym sklep z ubraniami. Nazywał się Cottonsushi – mówiła Maria.

Niestety ten biznes również się nie powiódł, a Maria Wiktoria pozostała z długami, które pomógł spłacać jej ojciec. Sprawa trafiła nawet do sądu, ale dzięki szybkiej interwencji byłego prezydenta i wpłacie długów, postępowanie umorzono. W międzyczasie kolorowa prasa rozpisywała się jeszcze o jej bliskich relacjach z Marcinem Najmanem.

Obecnie Maria Wiktoria ma już 40 lat i nie jest w żaden sposób związana z branżą. Usunęła się w cień i wiedzie życie z dala od blasku fleszy. Nadal jednak prowadzi social media i wrzuca tam od czasu do czasu nowe zdjęcie. Znajdziecie je w naszej galerii. Przypominamy tam też archiwalne kadry. Bardzo się zmieniła?


Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×