Córka Moniki Mrozowskiej ma aż cztery kreacje na studniówkę. Dumna mama pochwaliła się przygotowaniami do wielkiego balu

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska wpadła w szał przygotowań do studniówki najstarszej córki. O wszystkim opowiedziała w sieci i pochwaliła się aktualnym zdjęciem Karoliny. Jak teraz wygląda?

Monika Mrozowska to aktorka, która spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Ma za sobą kilka nieudanych związków, jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Doczekała się czworga dzieci, w tym dwóch córek: Karoliny Jagody, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły. Po tym, jak ich relacja się rozpadła, związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, z którym doczekała się syna Józefa. Ojcem najmłodszej pociechy gwiazd, Lucjana, jest Maciej Auguścik-Lipka.

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Bardzo często zdarza jej się publikować zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej najmłodsze pociechy. Na rodzinnych kadrach często brakuje jej najstarszej córki, która lada moment będzie obchodziła 19. urodziny. Karolina wyrosła na piękną kobietę, o czym mogliśmy przekonać się w czwartkowe popołudnie.

Jak wygląda najstarsza córka Moniki Mrozowskiej?

Monika od lat udowadnia, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Każdą wolną chwilę spędza z dziećmi, dzięki czemu udało jej się nawiązać z nimi bardzo bliską relację. Na publikowanych przez gwiazdę zdjęciach rzadko można dostrzec Karolinę, jednak, jak przyznała gwiazda, nie zależy jej na obecności w social mediach matki.

Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że… Karolcia @k_szacillo ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo… jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale … w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także… to, że kogoś nie ma na zdjęciu… wcale nie oznacza, że przestał istnieć.

Mrozowska właśnie pochwaliła się, że jej najstarsza latorośl przygotowuje się do studniówki. Dumna mama w 100-procentach zaangażowała się do przygotowań. W najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że kupiła córce aż cztery sukienki. Przyznała również, że 18-latka jedną z kreacji kupiła za symboliczną kwotę w sklepie z używaną odzieżą.

Ta dziewczyna za tydzień idzie na… STUDNIÓWKĘ, w którą ja zaangażowałam się tak bardzo, że…  skończyło się na kupieniu czterech sukienek wieczorowych (w tym jednej z second hand za 3 zł , ale… to był pomysł i zakup mojej oszczędnej córki) Stanęło na wersji de luxe, którą… mam nadzieję, że tegoroczna maturzystka zgodzi się tu opublikować. Jakie to są emocje! 100 dni do matury Karoliny? Niech mnie ktoś uszczypnie… No mówię Wam, że ten rok, to będzie emocjonalny.

Monika opatrzyła publikację zdjęciem córki w obcisłej czarnej sukience, która wprost idealnie podkreśliła jej smukłą talię oraz wszystkie atuty jej urody.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy, w których internauci nie szczędzą komplementów pod jej adresem.

  • Ewa Szabatin: cudnie wygląda!
  • Omg! Ale czad!
  • Ależ Karolina jest piękna!
  • Piękna córcia.
  • Bomba.

Nie trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami.


Karolina - córka Moniki Mrozowskiej

Karolina - córka Moniki Mrozowskiej

Dzieci Moniki Mrozowskiej

Dzieci Moniki Mrozowskiej

Dzieci Moniki Mrozowskiej

Dzieci Moniki Mrozowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×