Tak wygląda matka syna Roznerskiego. Rozstali się w atmosferze wielkiego skandalu. Teraz spotkali się na tej samej imprezie…

Mikołaj Roznerski - jak wygląda matka jego syna

Mikołaj Roznerski - jak wygląda matka jego syna

Mikołaj Roznerski ma 10-letniego syna Antka. Jego mamą jest aktorka, z którą grał w M jak miłość. Jak wygląda Marta Juras?

Mikołaj Roznerski ma 10-letniego syna. Jego matka jest Marta Juras, aktorka, która grała jego ukochana również w M jak miłość. Rozstali się w atmosferze wielkiego skandalu. Jak wygląda mama Antka?

Mikołaj Roznerski z Martą Juras na premierze. Jak wygląda matka jego syna, Antka?

Mikołaj Roznerski, zanim związał się z Adrianą Kalską, ma na swoim koncie burzliwy romans z Martą Juras. Z aktorką doczekał się 10-letniego syna Antka.

Mało kto pewnie pamięta, że kilka lat temu Marta Juras grała w M jak miłość jedną z partnerek Marcina Chodakowskiego. Jako Amerykanka polskiego pochodzenia Eryka Buford rozkochała go w sobie do szaleństwa. Jednak jeszcze zanim zostali parą w serialu, prywatnie już tworzyli rodzinę.

Doszło wówczas do niemałego skandalu z udziałem Roznerskiego i innej gwiazdy serialu, Olgi Bołądź, którzy romansowali pod bokiem Juras. W 2013 roku Mikołaj rozstał się z matką swojego syna, a tymi niemiłymi wydarzeniami bardzo długo wówczas żyła kolorowa prasa. Długo przed rozstaniem pary media donosiły, że przystojny aktor zdradza partnerkę z koleżanką z planu.

Marta przymykała oko na doniesienia i cały czas grała u boku Bołądź w serialu M jak miłość. W końcu jednak nie wytrzymała, spakowała Mikołajowi walizki i wyrzuciła z domu. Stało się to po tym, jak w prasie pojawiły się zdjęcia ojca jej syna z romantycznej randki Olgą.

W listopadzie 2013 r. wszystko stało się jasne. To wtedy w kolorowej prasie ukazały się zdjęcia Mikołaja i Olgi z romantycznej kolacji w centrum stolicy, na których czule się obejmują – donosiło Na żywo – Dla Mikołaja publikacja była niewygodna, ponieważ nie zdążył przyznać się Marcie do zdrady. Matka Antosia na wieść o romansie ukochanego, spakowała jego walizki. Mikołaj nie wiedział, co robić – być z Olgą, czy dla syna ratować związek z Martą. Dziś wie, że podjął słuszną decyzję.

Związek Roznerskiego i Bołądź nie przetrwał. Obecnie Mikołaj jest w szczęśliwym związku z Adrianą Kalską, z którą tworzy relację również w M jak miłość.

Jak układają się stosunki aktora z matką jego syna? Wygląda na to, że obecnie są już poprawne, a oni pojawili się na tej samej imprezie.

We wtorek 4 stycznia po premierze filmu „Kogel Mogel” paparazzi zrobili zdjęcia, na których widać, jak Mikołaj Roznerski całuje w policzek Martę Juras – donosi Super Express.

Jak widać, po dramie sprzed lat pozostało jedynie wspomnienie. Sam Roznerski opublikował zdjęcie z Juras.

Z Rodziną na premierze @kogelmogel.official w reż Anny Wieczur ☺️
Od lewej Operator ( photography director ), odpowiadający za piękne zdjęcia Janek Cybis , Pani Operatorowa i Mama mojego synka @martaajuras a z tyłu plakat filmu i uśmiechnięty ja.
Gratuluje wszystkim Twórcom ubawiłem się na filmie zacnie co widać po mojej facjacie.
Szczerze polecam idźcie do kina i sie bawcie , bo tej zabawy nam w tych czasach potrzeba – napisał Mikołaj.

 

Zdjęcia Marty Juras w naszej galerii.


Mikołaj Roznerski i Marta Juras na premeirze Kogiel Mogel 4

Mikołaj Roznerski i Marta Juras na premeirze Kogiel Mogel 4

Marta Juras

Marta Juras

Marta Juras

Marta Juras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×