Szukaj

Tak wygląda kwarantanna u Beckhamów. David robi niewybredne żarty, a Victoria piecze chleb

W Wielkiej Brytanii liczba osób zarażonych koronawirusem wzrasta z dnia na dzień, rodzina Beckhamów swoją aktywnością podczas kwarantanny przekonuje Brytyjczyków do pozostania w domu. Tym razem Victoria Beckham zamieściła w sieci nagranie ukazujące zabawną kreatywność jej męża.
Kwarantanna u Beckhamów

Kwarantanna u Beckhamów

Victoria i David Beckham nie raz udowodnili, że w kupie siła i że tworzą bardzo zgraną rodzinę. Instagramowe konta pary i ich dzieci pełne są wspólnych zdjęć oraz familijnych nagrań. Nie mogło być inaczej podczas domowej kwarantanny, do której Beckhamowie namawiają swoich fanów od początku wybuchu pandemii koronawirusa.

Jak wygląda kwarantanna u Beckhamów?

Rodzina Beckhamów regularnie dzieli się spostrzeżeniami z życia domowego podczas izolacji na swoim Instagramie. Brytyjska projektantka ujawniła ostatnio, że jej mąż jest skłonny do psot. Jak się okazuje, były piłkarz odnalazł gumowe rękawice swojej żony, które opatrzył jej inicjałami „VB”, dodając przy tym bardzo dwuznaczny symbol przypominający męskiego członka… Jednak nim to się stało, Victoria z dumą zaprezentowała swoje nowe, gumowe rękawice na Instagramowym story, sugerując, że użyje ich do przesadzania roślin.

Kocham moje nagietki! Stały się moim nowym najlepszym przyjacielem !!

Kilka godzin później po tym jak rękawiczki pokryły się rysunkami Davida, Victoria udostępniła zaktualizowane zdjęcie i opatrzyła je komentarzem:

Kiedy @davidbeckham chwyta za moje ukochane nagietki.

Para obecnie izoluje się na wsi z czwórką swoich dzieci: Brooklynem, Romeo, Cruzem i Harper. Projektantka pochwaliła się również zdolnościami kulinarnymi swojego męża, który ugotował rodzinie swojego „specjalnego” kurczaka z warzywami i ziemniakami purée, podczas gdy Victoria upiekła domowy chleb. Mama czwórki była wyraźnie pod wrażeniem swoich wysiłków związanych z pieczeniem, ponieważ, chwaląc się zdjęciem bochenka chleba, napisała, że był to „duży sukces!”.

W czwartek Victoria udostępniła też film, ukazujący jak jej rodzina bierze udział w inicjatywie Clap For Carers. Kiedy oklaskiwali brytyjską służbę zdrowia, Victoria powiedziała zza kamery:

Więc my Beckhamowie klaszczemy, aby podziękować wszystkim ludziom pracującym dla służby państwowej zdrowia, lekarzom i pielęgniarkom, zapewniającym nam bezpieczeństwo, pracującym tak ciężko.

Jak twierdzą organizatorzy akcji kampania Clap For Carers, która rozpoczęła się online, została zorganizowana po to by „w tych ciężkich czasach uświadomić pracownikom służby zdrowia, że jesteśmy im wdzięczni”. Na Wyspach COVID-19 zarażonych jest prawie 15 000 osób, są wśród nich książę Karol oraz Boris Johnson.


kwarantanna u Beckhamów, Instagram

kwarantanna u Beckhamów, Instagram

kwarantanna u Beckhamów, Instagram

kwarantanna u Beckhamów, Instagram

Beckhamowie pieką chleb podczas kwarantanny, Instagram

Beckhamowie pieką chleb podczas kwarantanny, Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×