Tak wygląda 20-letnia córka Ewy Wachowicz. Wyrosła na piękną kobietę i ma już sprecyzowany plan na przyszłość

Córka Ewy Wachowicz

Córka Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz to jedna z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a potem III Miss World 1992 i Miss World University 1993. Swoją przyszłość postanowiła związać ze światem mediów. Założyła własną firmę producencką. Jest autorką kilku książek kulinarnych oraz gospodynią programu Ewa gotuje emitowanego w stacji Polsat.

Wachowicz ma jedną córkę. Aleksandra jest owocem miłości byłej Miss Polonia Ewy Wachowicz i dziennikarza Przemysława Osuchowskiego. Para ślub wzięła w 1996 roku w ambasadzie RP w Pretorii. W 2007 roku ich małżeństwo dobiegło końca.

Jak obecnie wygląda Aleksandra Osuchowska, jedyna córka Ewy Wachowicz?

Tak wygląda jedyna córka Ewy Wachowicz

Córka Ewy Wachowicz unika błysku fleszy, ale swój debiut w telewizji ma już za sobą. Jako 15-latka pojawiła się gościnnie w odcinku programu Top Chef. Podczas show emitowanego na antenie Polsatu miała za zadanie ocenić dania przygotowane przez uczestników. Była miss podzieliła się wówczas tym, że lubią wspólne gotowanie z córką.

Ma do tego smykałkę. Obserwuję to i bardzo mnie to cieszy. Często na imprezy szkolne robi ciasto, babeczki albo ciasteczka. A już największą radość sprawia mi, kiedy się angażuje we wspólne gotowanie – opowiadała podczas programu.

Aleksandra Osuchowska ma obecnie 20 lat. Choć pojawiła się gościnnie w telewizji, nie wybrała jednak podobnej ścieżki kariery, co jej słynna mama, co Ewie Wachowicz odpowiada. Wychowywała córkę tak, żeby ta – jeśli wbierze show-biznes – zrobiła to świadomie.

Nie pozwalam jej do niego wejść [show-biznesu, red.]. Zresztą ona nie ma na to najmniejszej ochoty […] Jeśli jako dorosła osoba podejmie pracę związaną z show-biznesem, to OK, ale to będzie jej świadomy wybór. Dopóki mogę ją przed tym ochronić, robię to. Uważam, że tak jest lepiej, bo mamy przykłady młodych ludzi, którzy nie poradzili sobie ze sławą – tłumaczyła Ewa Wachowicz w rozmowie z magazynem Viva!.

Jedno jest pewne, urodę Aleksandra odziedziczyła po znanej mamie. Z pewnością, gdyby tylko chciała, zaistniałby w konkursach piękności. Jaka drogę wybrała Ola? Ma już opracowany plan działania i pomysł na własny biznes. Obecnie jej miejscem zamieszkania jest Kraków. Prowadzi social media, jednak nie udostępnia swoich zdjęć publicznie. Robi to na alternatywnym koncie, gdzie możemy podziwiać jej przepiękne stylizacje paznokci. Oprócz tego zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs oraz brwi.


Aleksandra Osuchowska - córka Ewy Wachowicz

Aleksandra Osuchowska - córka Ewy Wachowicz

Aleksandra Osuchowska - córka Ewy Wachowicz

Aleksandra Osuchowska - córka Ewy Wachowicz

Aleksandra Osuchowska - córka Ewy Wachowicz

Aleksandra Osuchowska - córka Ewy Wachowicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękna,naturalna dziewczyna ,bardzo ładna

 • Gość eka pisze:

  Nic specjalnego

 • Gość Elka pisze:

  Ojeku, córka jest podobna do Taty.
  Wiecie przecież, że każde dziecko – dziewczyna czy chłopak, jest zawsze najpiękniejsze dla Mamy.
  Ola jest piękną młodziutką kobietą, choć do sławnej Mamusi nie podobna, ale ważne, że kochana i dobrze wychowywana 👍🤗

 • Gość Wspaniała pisze:

  Taka sobie. Są ładniejsze od niej. Ale napewno ładniejsza od Kryski Sokołowskiej.. Obecna miss to straszna pomyłka. Chyba po znajomości została miss. Jest najzwyczajniej przeciętnej urody. Nie broni się jak chce, ale urody w niej nie widzę. Zwykła Krzyśka.

  • Anna pisze:

   Mówisz jak Krystyna Pawłowicz.

  • Gość pisze:

   Niech osmieszaj się zazdrosna istoto. Chciej zauważyć że córka Pani Ewy na naturalną urodę, bez jakiegokolwiek upiększenia. Już sobie wyobrażam jaka byłaby piękna po nałożeniu makijażu. A tak naprawdę jej nie jest to potrzebne, bo jest naturalnie piękną i jak widać dobrze ułożoną młodą kobietą. Tylko pogratulować za takie wychowanie. Mądra matka to też mądre dzieci.

 • Gość pisze:

  Nie jest wcale taka piekna

 • Gość pisze:

  Nie wiem czy taka piekna

 • Gośćbarbara pisze:

  Wydaje mi się inny typ urody niż prezentuje jej mama.

  • Gość pisze:

   Dziennikarska podpucha – dziewczyna instynktownie wie, że nie jest piękna ani bardzo ładna, więc nie pcha się na afisz Dajcie jej spokój i nie zakłamujcie.

 • Jan z ziemią pisze:

  Piękna kobieta😏

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×