Dieta księżnej Kate wyszła na jaw! To dzięki niej zachowuje tak olśniewającą sylwetkę!

Księżna Kate dieta

Księżna Kate dieta

Jak wygląda dieta księżnej Kate?

Księżna Kate znana jest ze swojej pięknej sylwetki i z tego, że nawet po ciąży błyskawicznie wraca do formy. Urodziła już trójkę maluchów, a jej ciało wciąż zachwyca fanów – w dopasowanych sukienkach i garsonkach wygląda jak modelka Victoria’s Secret i nie sposób jej tego odmówić. Ale czym żywi się księżna, by zachować swoje boskie kształty? Jej ulubione dania właśnie wyszły na jaw i okazuje się, że księżna niczego sobie nie odmawia!

Podczas wizyty w Japan House London książę William zdradził, że jego ukochana jest wielką fanką sushi. W rozmowie z szefem kuchni zapowiedział, że na pewno odwiedzi go z partnerką:

Bardzo ci dziękuję. Moja żona i ja kochamy sushi. Musimy tu przyjść na lunch, gdy nie będzie nikogo jednego – zdradził

Tym samym obalił też mit, że członkom rodziny królewskiej nie wolno jeść owoców morza i potwierdził, że lubią oni eksperymentować z jedzeniem z różnych stron świata.

Księżna Kate uwielbia jakie kulinarne wycieczki i jest w nich o wiele odważniejsza, niż jej mąż. Jakiś czas temu wyznała, że uwielbia ostre jedzenie, podczas gdy książę William nie daje sobie z nim rady. Gdy nosiła pod sercem swojego pierworodnego syna, jedynym, na co miała ochotę, było curry oraz indyjska potrawka z warzyw, przygotowywana przez małą knajpkę w rodzinnym Bucklebury.

Przyszła królowa Anglii nie stroni też od baraniny. Nawet na jej weselu podawano to wyjątkowo trudne do przygotowania mięso. Mówiono również, że Kate często sięga po skróconą Dietę Dukana, by szybko zrzucić niepotrzebne kilogramy.

Uwieńczeniem jej diety jest zaś… wino. Księżna Kate wypija jeden lub dwa kieliszki dziennie, zwykle do obiadu i wieczorem.

Przepis na piękną sylwetkę w pigułce. Spróbujecie? 😉

Księżna Kate została ekspertką od zachodzenia w ciążę? Porada, którą dała Meghan Markle przyda się każdej aspirującej mamie!

Zjawiskowa Edyta Pazura z ukochanym mężem najpiękniejszą parą na Balu TVN 2018! Wyglądali prawie jak księżna Kate z księciem Williamem!

Piękna księżna Kate zaliczyła potworną modową wpadkę! Amerykanie tej różowej landrynki szybko jej nie wybaczą!


Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę w rocznicę zamachu na World Trade Center

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę w rocznicę zamachu na World Trade Center

Księżna Kate, księżna Diana, Meghan Markle i księżniczka Charlotte na wspólnym zdjęciu

Księżna Kate, księżna Diana, Meghan Markle i księżniczka Charlotte na wspólnym zdjęciu

Kolczyki księżnej Kate doczekały się repliki

Kolczyki księżnej Kate doczekały się repliki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×