Tak zmieniła się córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej. 14-letnia Julia wyrosła na prawdziwą piękność

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski jest niezwykle zakochanym w swoich dzieciach ojcem. Doczekał się syna Jakuba oraz młodszej córki Julii. Jak bardzo zmieniła się córka jego i Anny Głogowskiej?

Piotr Gąsowski od lat robi karierę w show-biznesie. Prezenter i artysta estradowy zaskarbił sobie sympatię fanów, którzy interesują się nie tylko jego zawodowymi poczynaniami, ale także życiem prywatnym. Ma na swoim koncie między innymi związek z aktorką Hanną Śleszyńską, z którą doczekał się Jakuba. Syn gwiazdora przyszedł na świat w 1995 roku. Pomimo tego, że rodzice chłopaka się rozstali, to Piotr ma świetny kontakt zarówno z dorosłym już synem, jak i z byłą partnerką, przy której boku spędził kilkanaście lat życia.

Piotr, podczas przygotowań do programu Taniec z Gwiazdami, poznał Annę Głogowską. Z utalentowaną tancerką połączyło go gorące uczucie. Para szybko stała się ulubionym duetem w show-biznesie. Chociaż fani mocno im kibicowali, to związek ten nie przetrwał próby czasu. Zakochani doczekali się jednak wspólnego dziecka.

Jak wygląda córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej?

Piotr i Anna pomimo rozstania zgodnie dzielili się opieką nad Julią. Teraz dziewczyna jest już nastolatką, a z relacji, jakie jej rodzice zamieszczają w social mediach, wiadomo, że obydwoje mają doskonały kontakt z nastolatką. Dziewczyna świetnie dogaduje się także ze swoim starszym bratem Kubą. Ostatnio cała patchworkowa rodzina wybrała się wspólnie na wakacje. Tym samym Piotr, Ania i Hanna pokazali, że nawet po rozstaniu można żyć w zgodzie i szacunku, co jest zdecydowanie dla innych par w show-biznesie, które roztrząsają prywatne sprawy na oczach fanów.

Julka w tym roku skończyła 14 lat i jest niezwykle utalentowaną nastolatką. Jej mama pochwaliła się, że stawia pierwsze kroki w dubbingu. Każde zdjęcie Julki, które trafia do sieci, wzbudza entuzjazm internautów. Fani zgodnie twierdzą, że jest łudząco podobna do swojego taty. W galerii znajdziecie sporo zdjęć Julii. Sami oceńcie, kogo bardziej przypomina.


Piotr Gąsowski i córka Julia

Piotr Gąsowski i córka Julia

Piotr Gąsowski i córka Julia

scena z: Piotr Gąsowski, Julia Gąsowska, Jakub Gąsowski, SK:, , „Reszta jest monologiem” - promocja książki o Adamie Hanuszkiewiczu, fot. Niemiec/AKPA

Piotr Gąsowski z córką nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu

Piotr Gąsowski z córką nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×