Niesamowite, jak małżeństwo odmieniło córkę Kasi Kowalskiej. W nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej

Córka Kasi Kowalskiej

Córka Kasi Kowalskiej

Córka Oli Kowalskiej niedawno wyszła za mąż, a teraz pochwaliła się nowymi zdjęciami. Odmieniona Ola Kowalska zachwyca wyglądem.

Kasia Kowalska od lat koncertuje i ma stałe grono fanów. Podczas kwarantanny w pandemii, jak wszyscy artyści miała dłuższą przerwę w pracy, ale i tak było o niej głośno –  wszystko za sprawą choroby córki. Zaapelowała wówczas na Instagramie do swoich fanów o to, by poddali się restrykcjom i poinformowała, że Ola, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii znajduje się w jednym z londyńskich szpitali.

Wokalistka jest bardzo związana z córką. Na co dzień mieszkają z dala od siebie, ale wakacje starają się spędzać razem, co uwieczniają na zdjęciach. Niedawno pokazały kadry, z których wynika, że Ola wyszła za mąż. Kilka tygodni później pokazała się na Instagramie w bikini. Małżeństwo wyraźnie jej służy.

Jak wygląda córka Kasi Kowalskiej po ślubie?

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska, prężnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się z internautami swoim życiem. Chwali się swoją pracą, ale także metamorfozami. Jakiś czas temu postawiła na blond. Udostępniła fotografię, na której wygląda zupełnie jak jej znana mama.

Ola wyjechała do Wielkiej Brytanii, aby studiować projektowanie ubioru. Uczyła się w London College of Fashion. Zainteresowanie modą u Oli widać od razu — młoda kobieta ma bardzo oryginalny styl i często porównywana jest do Rihanny. Wystąpiła nawet w kampanii popularnej marki. Sama także tworzy ubrania pod szyldem Hontaz i chętnie chwali się nimi w sieci. Na jej Instagramie znajdziemy wiele ekstrawaganckich stylizacji i zdjęcia, które ją inspirują. Styl Oli jest bardzo oryginalny. W jej kolekcji nie brakuje ubrań o wyrazistych kolorach i abstrakcyjnych wzorach.

Ostatnio jednak zaprząta ja jej życie osobiste. W końcu została żoną. Małżeństwo najwyraźniej jej służy, bo wygląda rewelacyjnie na nowych zdjęciach. Ola zapozowała w bikini. Pochwaliła się przy okazji nową fryzurą. Powróciła do naturalnego odcienia. Wygląda rewelacyjnie.


Ola Kowalska

Ola Kowalska

Ola Kowalska

Ola Kowalska

Ola Kowalska z mężem

Ola Kowalska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×