Geri Halliwell świętuje urodziny córki. Bluebell wyrosła na piękną 15-latkę. Podobna do matki? Opinie fanów podzielone

Geri Halliwell z córką Bluebell Madonną

Geri Halliwell z córką Bluebell Madonną

Geri Halliwell świętuje 15. urodziny córki. Opublikowała nowe zdjęcia Bluebell Madonny. Podobna do mamy?

Są tu fani Spice Girls? Wielbiciele brytyjskiego girlsbandu doskonale wiedzą, kim jest Geri Halliwell. Rudowłosa piękność, która w latach 90. uwielbiała kuse spódniczki i kreacje z głębokim dekoltem, była liderką najpopularniejszej żeńskiej grupy wszech czasów. Po rozpadzie zespołu zrobiła największą solową karierę w Wielkiej Brytanii. Wydała tylko trzy płyty, ale każda odniosła znaczący sukces.

Dyskografię Geri zamyka album z 2005 roku – Passion. Od tego czasu Halliwell w pełni poświęca się życiu prywatnemu, a jeśli pojawia się na scenie, to tylko przy okazji kolejnych powrotów Spice Girls. Zespół pierwszy wielki comeback zaliczył w 2008 roku, kolejny w 2019, a już teraz mówi się, że grupa znowu podbije serca publiczności – tym razem świętując 25-lecie wydania singla Wannabe, które przypada na lipiec 2021.

Jak wygląda córka Geri Halliwell – Bluebell Madonna?

Geri na przestrzeni dwóch dekad przeszła ogromną metamorfozę. Z nieco wulgarnej wokalistki i bohaterki skandali zmieniła się w dystyngowaną, bardzo szczupłą damę, która zawładnęła sercem angielskiego arystokraty – Henry’ego Beckwithema. Para była ze sobą przez pięć lat od 2009 roku.

Halliwell, jeszcze zanim związała się z Henrym, spełniała się w roli matki. 14 maja 2006 roku urodziła córkę Bluebell Madonnę, której matką chrzestną jest Victoria Beckham. Dziewczynka bardzo rzadko gości w mediach, dlatego każde jej nowe zdjęcie urasta do rangi wirtualnego hitu i ląduje na czołówkach najpoczytniejszych światowych serwisów o życiu gwiazd.

Tym razem nastolatka jest bohaterką postu na Instagramie swojej matki z okazji swoich 15. urodzin:

Wszystkiego najlepszego z okazji 15. urodzin Bluebell. Jesteś starsza o kolejny rok, to niesamowite oglądać, jak dorastasz. Jesteśmy z ciebie bardzo dumni. Kochamy się Blue. Mama – napisała Geri w krótkim komunikacie dołączonym do urodzinowej galerii.

Fani i przyjaciele od razu ruszyli z życzeniami. Garść serdeczności przekazała m.in. Emma Bunton:

Wszystkiego najlepszego przepiękna! – napisała słynna Baby Spice.

Wielu komentujących zachwyca się urodą Bluebell, w której nie wszyscy dostrzegają podobieństwo do Ginger Spice. Część fanów twierdzi, że córka piosenkarki zdecydowanie odziedziczyła urodę po ojcu. Inni zaś nie mają wątpliwości, że 15-latka to skóra zdjęta z matki.

Zdjęcia w galerii.


Geri Halliwell z córką Bluebell Madonną

Geri Halliwell z córką Bluebell Madonną

Bluebell Madonna – córka Geri Halliwell

Bluebell Madonna – córka Geri Halliwell

Bluebell Madonna w dzieciństwie – córka Geri Halliwell

Bluebell Madonna w dzieciństwie – córka Geri Halliwell

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×