Córeczka Weroniki Marczuk niedługo skończy 2 latka. Sprawdziliśmy, jak bardzo się zmieniła. Jest łudząco podobna do ślicznej mamy

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk w wieku 48 lat powitała na świecie pierwsze dziecko. Jej córeczka Ania za chwilę skończy 2 lata. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła. 

Weronika Marczuk przez wiele lat była żoną Cezarego Pazury. Po rozwodzie z aktorem na nowo postanowiła ułożyć sobie życie. W 2014 roku po wielu latach spędzonych w Polsce wróciła na Ukrainę, skąd pochodzi i na długo zniknęła z show-biznesu. Wróciła na salony w 2020 i poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Urodziła bardzo długo wyczekiwaną córeczkę Anię w wieku 48 lat.

Starałam się o Anię przede wszystkim. Kilka lat mieszkałam na Ukrainie i tam pracowałam. Wydaje mi się, że na dobre to wyszło. Jak widać, efekt jest wymarzony. Pomieszkałam, popracowałam i napawałam moją duszę, bo tęskniłam bardzo za pierwszą ojczyzną, a już teraz chyba jest wszystko w harmonii – mówiła w DDTVN.

Droga aktorki do macierzyństwa nie była łatwa. Długo nie mogła zajść w ciążę i przeżyła też wielki dramat. W wywiadzie dla magazynu Viva! opowiedziała o tym, jak straciła bliźniaki, które przyszły na świat za wcześnie.

Urodziłam przedwcześnie, zabrakło tych trzech, czterech tygodni, by nasze bliźniaki mgły przeżyć… Wszystko było dobrze, cudownie się rozwijały, miały swoje imiona. Nic nie wskazywało na problemy. Nagle jednego dnia wszystko się skończyło.

Ten trudny czas gwiazda ma już za sobą, a na początku zeszłego roku powitała na świecie córeczkę, która jest spełnieniem jej marzeń.

Jak wygląda córeczka Weroniki Marczuk?

Weronika należy do tych gwiazd, które są bardzo aktywne w social mediach. Na bieżąco publikuje ona nowe posty i zgromadziła wokół siebie sporą społeczność. Fani zdecydowanie zapamiętali ją z serialowych ról i nadal chętnie podglądają, to co u niej słychać. Od momentu, gdy jej córka pojawiła się na świecie, to właśnie ona jest małą gwiazdą profilu swojej mamy. Dumna Marczuk nie ukrywa tożsamości dziewczynki i chętnie publikuje kolejne kadry, na których internauci mogą podziwiać niespełna dwuletnią Anię.

Już w styczniu Ania będzie świętowała swoje drugie urodziny. Zajrzeliśmy na profil Weroniki, by zobaczyć, jak bardzo zmieniła się jej pociecha. Teraz to już duża dziewczynka z uroczymi blond włosami.

Pod każdym kolejnym postem, na którym pojawia się Ania, nie brakuje komplementów od fanów. Nie można się dziwić, ponieważ malutka jest naprawdę wyjątkowo urocza i  coraz bardziej podobna do sławnej mamy. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Weroniki i jej córeczki.


Weronika Marczuk z córeczką Anią

Weronika Marczuk z córeczką Anią

Weronika Marczuk z córeczką Anią

Weronika Marczuk z córeczką Anią

Weronika Marczuk z córeczką Anią

Weronika Marczuk z córeczką Anią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×