Anna Mucha poszalała z koloryzacją i postawiła na platynowy blond. Jest nie do poznania. Ładnie?

Anna Mucha - blond włosy

Anna Mucha - blond włosy

Anna Mucha pokazała się w blond włosach i udało jej się zaskoczyć swoim obserwatorów na Instagramie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Anna Mucha do show-biznesu wkroczyła jeszcze w latach 90. Zdobyła sympatię milionów Polaków grą w takich produkcjach jak: Młode Wilki 1/2, Chłopaki nie płaczą, Och Karol 2, Wkręceni 2 czy M jak miłość. Regularnie pojawia się również na deskach teatrów. Ma na swoim koncie też debiut jako producentka.

Mało kto może to pamięta, ale przez kilka miesięcy pracowała również w telewizji, jako reporterka programu Dzień Dobry TVN, dla którego prowadziła cykl podróżniczy Mucha nie siada. Zdecydowała się także na wyprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie zgłębiała tajniki aktorstwa u najlepszych. Kiedy wróciła, przyjęła propozycję udziału w programie Jak oni śpiewają, w którym udało jej się zająć 5. miejsce.

W 2009 roku występowała także w Tańcu z gwiazdami. Trenował ją Rafał Maserak, z którym udało jej się wygrać taneczne show. Aktorka sprawdziła się także w roli jurorki w You Can Dance – Po prostu tańcz oraz Dance Dance Dance.

Znalazła czas także na sprawy sercowe. Głośno było o jej związku z Kubą Wojewódzkim, z którym rozstała się w 2007 roku, a wielu fanów tej pary do dziś nie może odżałować, że nie są razem. Wkrótce ponownie się zakochała i stworzyła związek z Marcelem Sorą, z którym zdecydowała się założyć rodzinę. Urodziła córeczkę Stefanię oraz synka Teodora. Uczucie nie przetrwało próby czasu. Od dwóch lat serce Muchy należy do Jakuba Wonsa. Zakochani zadebiutowali już razem na ściance.

Jak wygląda Anna Mucha w blond włosach?

Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie. Tam dzieli się swoimi przemyśleniami, przygodami, projetami, a także metamorfozami. Chociaż od lat jest raczej wierna jednemu kolorowi włosów i tej samej ich długości, to wielu fanów zapewne pamięta ją w króciutkiej fryzurze.

Tym razem jednak nie postawiła na cięcie, a pokazała się w platynowym blondzie. Szybko jednak uspokoiła fanów, że jeszcze się nie przefarbowała, ale jest ciekawa ich zdania na temat tego, jak w takim odcieniu wygląda. Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami.


Anna Mucha - blond włosy

Anna Mucha - blond włosy

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha pokazała biust

Anna Mucha pokazała biust

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×