Tak teraz wygląda Waldek ze „Złotopolskich”. Andrzej Nejman zachwycił formą, pozując na ściance

Andrzej Nejman

Andrzej Nejman

Andrzeja Nejmana widzowie pokochali, za rolę prostodusznego Waldka w serialu Złotopolscy. Jak dzisiaj wygląda aktor?

25 września, na Scenie Kameralnej Teatru Kwadrat, odbyła się premiera sztuki 4000 dni Petera Quiltera w reżyserii Wojciecha Malajkata, z Ewą Wencel, Patrykiem Pietrzakiem i Andrzejem Nejmanem w rolach głównych.

Ostatniego z wymienionych aktorów widzowie pokochali za rolę Waldka ze Złotopolskich. Jak obecnie wygląda?

Jak wygląda Andrzej Nejman, pamiętny Waldek ze Złotopolskich?

Serial Złotopolscy miał ogromną grupę fanów. Żeńska część widowni z pewnością zapamiętała dobrodusznego Waldka ze Złotopolic, który był związany z Marcysią, która zagrała Magdalena Strużyńska. Nejman występował w serialu łącznie 11 lat, aż do 2008 roku. Dwa lata po jego odejściu produkcja została zdjęta z anteny. Andrzej Nejman dzięki temu wcieleniu zyskał sporą popularność. Jak się okazuje, niewiele zostało mu z dawnego wyglądu. Aktor bardzo się zmienił.

Andrzej Nejman po latach wygląda zupełnie inaczej niż w pamiętnej roli. Kiedy pozował po premierze sztuki, w której zagrał jedną z głównych postaci, trudno rozpoznać go na pierwszy rzut oka. Przybrał nieco na wadze, ale nadal ma bujną, charakterystyczna blond czuprynę. Widać, że swobodnie czuł się na ściance. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Czym się obecnie zajmuje? Od 2010 roku Andrzej Nejman skupiony jest na prowadzeniu Teatru Kwadrat, którego został dyrektorem i od czasu do czasu jest tam reżyserem. Oprócz tego co jakiś czas pojawia się w epizodach w polskich serialach.

Gdzie wystąpił Andrzej Nejman oprócz Złotopolskich?

Andrzej Nejman zagrał Witka w filmie „Poranek kojota”. W 2005 roku wystąpił także w pierwszej edycji show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie zatańczył w parze z Magdaleną Soszyńską, a w 2007 roku brał udział w programie „Jak oni śpiewają”.

Przez jakiś czas prowadził też program polonijny „Ludzie listy piszą”. W 2017 roku wystąpił w serialu jak „Ojciec Mateusz”.


Andrzej Nejman -premiera sztuki 4000 dni

Andrzej Nejman -premiera sztuki 4000 dni

Andrzej Nejman -premiera sztuki 4000 dni

Andrzej Nejman -premiera sztuki 4000 dni

Andrzej Nejman -premiera sztuki 4000 dni

Andrzej Nejman -premiera sztuki 4000 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×