Książę Louis był podekscytowany urodzinową niespodzianką Kate i Williama. Tak uczcili święto 4-latka

Książę Louis

Książę Louis

Książę Louis skończył 4 lata! Jakie atrakcje przygotowali dla niego książę William i księżna Kate?

Księżna Kate książę William wzięli ślub w 2011 roku na oczach milionów ludzi z całego świata. Doczekała się trojga dzieci: księcia George’aksiężniczki Charlotteksięcia Louis. Dwoje starszych często towarzyszy rodzicom podczas wystąpień publicznych. Są powoli przygotowywani do objęcia ważnych ról w rodzinie. Najmłodszy Louis, z uwagi na swój wiek, zostaje w domu i rzadziej można go oglądać u boku rodziców.

Ostatnio fotoreporterom udało się sfotografować chłopca w drugi dzień świąt wielkanocnych. Mały książę towarzyszył wtedy rodzicom w spotkaniu na Zamku w Windsorze. Już wówczas fani rodziny królewskiej zauważyli, jak bardzo się zmienił.

Kiedy jednak tradycji rodzinnej stało się zadość i na oficjalnym profilu Cambridge’ów pojawiły się urodzinowe zdjęcia księcia, autorstwa Kate, nikt już nie miał wątpliwości, że Louis powoli przestaje być małym słodziakiem. Jest coraz bardziej podobny do swojego starszego brata.

Pod zdjęciami księcia zaroiło się od życzeń od fanów rodziny królewskiej z całego świata.

Oprócz kadrów w internecie, rodzice Louisa zaplanowali też atrakcje. Chłopiec miał cudowny dzień.

Jak Kate i William uczcili urodziny Louisa?

W sobotę 23 kwietnia zaledwie dwa dni po 96. urodzinach jego prababki królowej Elżbiety II Louis skończył 4 lata. Jego rodzice zapewnili mu wspaniały dzień.

William i Kate zaplanowali weekend kreatywnych i emocjonujących zajęć na świeżym powietrzu na urodziny Louisa — mówi źródło wyłącznie Us Weekly. – W sobotę urządzili małe przyjęcie urodzinowe, aby zaznaczyć ten ważny dzień. Louis był tak bardzo podekscytowany, że kończy 4 lata!

Kate i William są znani z tego, że starają się zapewnić swoim dzieciom jak najbardziej zwyczajne dzieciństwo. Najważniejszą rzeczą dla nich jest wspólne spędzenie czasu. To tez zapewnili Louisowi w jego urodziny. Chłopiec mógł w pełni nacieszyć się towarzystwem mamy, taty i rodzeństwa. Najpierw podczas przyjęcia z łakociami, a potem zabaw na świeżym powietrzu. 4-latek na długo zapamięta ten dzień!


Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis skończył 4 latka

Książę Louis - nowy portret z okazji 3 urodzin

Książę Louis - nowy portret z okazji 3 urodzin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×