William ma już kompletnie dość. Podjął radykalne kroki, by zabronić Harry’emu kolejnych wywiadów. Zrobiło się nieprzyjemnie

Książę Harry i ksiaze William

Książę Harry i ksiaze William

Książę William jest zmęczony zachowaniem swojego młodszego brata i postanowił z tym skończyć raz na zawsze. Jakie plany ma w stosunku do Harry'ego?

Była nadzieja, że po pogrzebie księcia Filipa stosunki Williama i Harry’ego uległy ociepleniu, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wszystko za sprawą decyzji młodszego z nich, który nie przestaje w mediach wyciągać spraw rodziny.

Ostatnie posunięcia księcia Harry’ego jeszcze raz sprawiły, że rodzina królewska jest wstrząśnięta, a także doprowadziły ekspertów do pytania, czy kiedykolwiek syn Karola przestanie atakować najbliższych. Opowiedział o bólu i cierpieniu, którego doświadczył w dzieciństwie i stwierdził, że nie zamierza swoim dzieciom fundować tego samego.

Zarabia na życie, narzekając na swoje zdrowie psychiczne i rzucając członków swojej rodziny na żer brukowcom, podczas gdy oni ciągle nie mogą się pozbierać po śmierci księcia Filipa – mówi Phil Dampier – Trudno o gorszy moment.

Książę William najwyraźniej ma już tego wszystkiego dosyć i postanowił raz na zawsze rozprawić się z bratem.

Książę William ma dość. Królowa zwołuje nadzwyczajne spotkanie w Balmoral

Okładka New Idea ujawnia, że ​​królowa Elżbieta organizuje nadzwyczajne spotkanie w Balmoral, aby porozmawiać o księciu Harrym i Meghan Markle. Wyżsi członkowie rodziny królewskiej milczeli, podczas gdy para, jak to ujmuje tabloid, publicznie oczerniała monarchię w skandalicznych wywiadach. Ta cisza może się wkrótce skończyć.

Księżniczka Anna i książę William przestali milczeć. Informator mówi:

Jeszcze zanim Harry i Meghan zerwali więzy z rodziną, William i Anna zgodzili się, że będą koszmarem z perspektywy organizacyjnej i public relations.

Mimo to nie spodziewali się, że będzie tak źle. Królowa Elżbieta i książę Karol zgodzili się w końcu na spotkanie z innymi starszymi członkami rodziny królewskiej, aby omówić dalsze postępowanie. Spotkanie to pomysł księcia Williama.

William ma już znaczną władzę w rodzinie, więc wszyscy się zgodzili.

Chciał zorganizować spotkanie przed odsłonięciem posągu księżnej Diany, na którym książę Harry powinien być obecny. William i Anna są zdania, że ​​Sussexowie powinni zostać całkowicie odcięci finansowo i pozbawieni tytułów. Królowa Elżbieta II i książę Karol początkowo nie chcieli posuwać się tak daleko, ale teraz czują, że nie mają wyjścia.

To spotkanie będzie dotyczyło opracowania planów na przyszłość bez wzmianki o księciu Harrym lub jego żonie.

Czy takie posunięcie rzeczywiście zakończy kłopotliwe wystąpienia Harry’ego?


Kryzysowe spotkanie rodziny królewskiej w Balmoral - co ujawnia New Idea?

Kryzysowe spotkanie rodziny królewskiej w Balmoral - co ujawnia New Idea?

Książę Harry, książę William

Książę Harry, książę William

Harry i William rozmawiają po pogrzebie księcia Filipa

Harry i William rozmawiają po pogrzebie księcia Filipa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×