Klamki z cyrkoniami, złota toaleta Versace, różowa lodówka… Tak mieszka Królowa Życia. Dagmara Kaźmierska lubi styl na bogato!

Jak urządziła mieszkanie Dagmara Kaźmierska

Jak urządziła mieszkanie Dagmara Kaźmierska

Tak mieszka Królowa Życia. Zaglądamy do dwupiętrowego apartamentu Dagmary Kaźmierskiej. Złoto aż kapie.

Żaden z uczestników show TTV Królowe życia nie pobił jeszcze popularnością Dagmary Kaźmierskiej. To ona dzięki udziałowi w programie stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta ze swojego 5 minut. Nie tylko nadal bawi i wzrusza fanów na ekranach telewizorów, ale także prężnie działa na Instagramie. To tam bardzo chętnie pokazuje, co u niej nowego, a także dzieli się przemyśleniami.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – mówiła jakiś czas temu.

Tak samo oryginalne, jak jego właścicielka, jest mieszkanie Kaźmierskiej. Jak je urządziła?

Jak urządziła swoje mieszkanie Dagmara Kaźmierska?

Dwupiętrowe mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej jest pełne niemal barokowego przepychu. Złoto dominuje prawie we wszystkich pomieszczeniach. W wydanej kilka miesięcy temu autobiografii Królowa Życia wyjaśniła, czym zainspirowała się, urządzając swoje gniazdko.

Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam.

Kaźmierska nie boi się mieszać różnych trendów. Ciemne dębowe meble stoją obok tych pomalowanych na biało. Wszędzie znajduje się pełno bibelotów i ozdób różnego pochodzenia. Różowa lodówka w salonie, a obok niej sprzęt do ćwiczeń, to coś, co nie koliduje z gustem właścicielki mieszkania.

Znacznie jaśniej jest w kuchni, w której znajdują się białe meble i kamień na ścianach. Tu również nie brakuje złotych akcentów.

W zależności od pomieszczenia na ścianach możemy zobaczyć wytłaczane tapety lub kamień. Oprócz tego znajdują się na nich rodzinne zdjęcia, lustra w złotych ramach oraz różne obrazy.

Dagmara Kaźmierska nawet w toalecie otoczyła się bogactwem. Zafundowała sobie deskę klozetową z logo Versace, a klamki w jej mieszkaniu są ozdobione cyrkoniami.

Na balkonie Kaźmierska postawiła na jaśniejsze kolory i bardziej stylowe dodatki. W wolnym czasie może popijać herbatę przy wiklinowym stole i relaksować się na dużej, szarej kanapie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Dagmara Kaźmierska na balkonie

Dagmara Kaźmierska na balkonie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×