Szukaj

Robert Lewandowski pokazał, jak wyglądają treningi piłkarzy podczas kwarantanny. Nie ma zmiłuj!

Robert Lewandowski pokazał swój trening w czasie kwarantanny. Jak dba o sylwetkę? W jakich warunkach trenuje? Podobnie wygląda to u pozostałych piłkarzy.
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski poddał się dobrowolnej domowej kwarantannie. Piłkarz Bayernu Monachium ostatni czas spędza w domu z żoną Anią i córeczką Klarą. Małżeństwo chętnie chwali się zdjęciami z domowego zacisza, ale również pokazuje, jak dba o formę w trudnym czasie.

Robert Lewandowski – forma po kontuzji

Mimo że Robert aktualnie ma kilkutygodniową przerwę i to nie tylko w związku z koronawirusem, ale również z kontuzją, nie odpuszcza treningów. Przypomnijmy, że Lewy nabawił się urazu kolana podczas jednego z meczów Bayernu Monachium, po którym ogłosił minimum czterotygodniową przerwę w karierze. Piłkarz w tym czasie miał nie pojawiać się w meczach klubowych oraz jako zawodnik reprezentacji Polski.

Czas kwarantanny nie jest dla Roberta czasem na leniuchowanie i odpoczynek. Gwiazdor futbolu pokazał na Instagramie, jak wyglądają treningi online dla piłkarzy. Przy okazji widać, że po kontuzji Lewego nie ma już śladu.

Jak Robert Lewandowski trenuje podczas kwarantanny?

Sytuacja na całym świecie jest obecnie bardzo ciężka. Obowiązuje zakaz spotkań, a w większości europejskich państw wprowadzono ograniczenia w kwestii zgromadzeń – do 2 osób. W takich warunkach tradycyjne treningi są niemożliwe. Piłkarzom z pomocą przychodzi oczywiście technologia. Jak przystało na sportowców z krwi i kości, panowie się nie poddają i w dalszym ciągu odbywają wspólne treningi online, aby po zakończeniu kwarantanny nadal być w świetnej formie.

Mimo braku wspólnych treningów cała drużyna Bayernu systematycznie trenuje w swoich domowych siłowniach. Na filmie Lewy wykonuje pełen trening, czyli część rozciągająca mięśnie, jazda na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia siłowe. Robert Lewandowski skupia się zwłaszcza na wzmocnieniu mięśni nóg, co po przebytej kontuzji pomoże mu wrócić do pełnej sprawności. Mimo tej ciężkiej sytuacji zawodnika nie opuszcza dobry humor.


Robert Lewandowski - trenuje w domu

Robert Lewandowski - trenuje w domu

Robert Lewandowski - trenuje w domu

Robert Lewandowski - trenuje w domu

Robert Lewandowski w butach Versace

Robert Lewandowski w butach Versace

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×