Wiktoria Gąsiewska odczuła niechęć ekipy Polsatu podczas sylwestra. Przyjaciele stanęli po stronie Adama

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się w atmosferze skandalu. Teraz spotkali się w Chorzowie podczas nagrywania imprezy sylwestrowej Polsatu. Pozostałe gwiazdy nie były zadowolone z jej obecności. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Pomimo młodego wieku mogli się pochwalić długim stażem. Poznali się już jako dzieci, a parą zaczęli być na planie serialu Rodzinka.pl. Gdy zakończono emisję kultowego sitcomu, to niemal jednocześnie rozpoczęli współpracę ze stacją Polsat. Tam zaczęli spełniać się w roli konferansjerów. Chociaż przechodzili małe kryzysy, to wyglądali na wyjątkowo dobraną parę.

Wszystko skończyło się jednak podczas ostatniego finału Tańca z Gwiazdami. Na aftertparty Wiktoria bawiła się u boku jednego z tancerzy. Paparazzi zrobili jej serię zdjęć z Jakubem Lipowskim. Wybuchła spora afera, a Adam z przykrością przyjął te informacje. Po kilku dniach młoda aktorka opublikowała oświadczenie o rozstaniu. Na Instagramie spadła na nią spora fala krytyki od fanów.

Gwiazdy Polsatu o udziale Wiktorii Gąsiewskiej w sylwestrze 2021

Już na kilka dni przed sylwestrową imprezą organizowaną przez stację Polsat wiadomo było, że Wiktoria i Adam spotkają się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Ona prowadziła rozgrzewkę i relację zza kulis, które rozpoczęły się już o 19.00, a Adam z pozostałą częścią ekipy- główny koncert. W sieci gwiazdy chętnie chwaliły się tym, jak spędzają czas na próbach i w hotelu. Można ich było zobaczyć razem, lecz w towarzystwie prowadzących próżno było szukać Wiktorii, która pokazywała w social mediach, jak sama snuje się pod sceną.

Jak dowiedział się portal Pudelek od jednej z osób z produkcji, inne gwiazdy nie były zadowolone, że dostała ona angaż przy imprezie i wyraźnie trzymały stronę Adama. Doskonale zdawali sobie sprawę z tego, co się między nimi wydarzyło. Nie poskąpiono też słów krytyki pod jej adresem.

Wszyscy byli doskonale zorientowani w sytuacji i jednogłośnie stwierdzili, że zachowanie Wiktorii względem Adama było karygodne. Plotkowano, że będąc jeszcze nastolatką, wybiła się na jego plecach. (…) Wszystko byle tylko otrzymywać angaże do reklam lub innych produkcji telewizyjnych – zdradził informator.

Adam podobno wiązał z Wiktorią bardzo poważne plany i był mocno zakochany, a cała sytuacja związana z rozstaniem naprawdę złamała mu serce. Informator Pudelka zdradził, że pozostała część ekipy Polsatu wyraźnie dała jej odczuć swoją niechęć.

Adam naprawdę bardzo to przeżył. Szczerze kochał Wiktorię, planował z nią wspólną przyszłość. Po jej skandalicznym zachowaniu stracił wiarę w miłość, aktualnie nie wie, czy będzie jeszcze w stanie komukolwiek zaufać. (…) Znajomi i przyjaciele z jego otoczenia cały czas go wspierają. Nie inaczej było również podczas gali sylwestrowej. Większość osób, która współprowadziła koncert, była zażenowana angażem Wiktorii do przedsięwzięcia. Nikt nie chciał z nią rozmawiać, widać było, że snuje się jak widmo gdzieś za kulisami. Próbowała rozmawiać z operatorami kamer, ale ewidentnie nie mogła odnaleźć się na gali- twierdzi.

Trzeba przyznać, że jeżeli sytuacja wyglądała tak, jak opisuje ją informator, to Wiktorii musiało być naprawdę ciężko odnaleźć się w nieprzychylnym dla niej otoczeniu.


Adam Zdrójkowski, Karolina Gilon - sylwester 2021 Polsat

Adam Zdrójkowski, Karolina Gilon - sylwester 2021 Polsat

Wiktoria Gąsiewska - sylwester 2021 Polsat

Wiktoria Gąsiewska - sylwester 2021 Polsat

Earth Festival Uniejów 2021 - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Earth Festival Uniejów 2021 - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  dlaczego sprawy prywatne przenoszone sa na sfery zawodowe, to nie jest profesjonalne, poza tym ja dawno widziałm, że nie będa razem bo nie pasowali do siebie, a Ten Adam jest dziwny poprostu. Nie staje po żadnej stronie, ale nie mogę się nadziwić, że wszyscy właża z butami w życie prywatne innych i oceniają nie znając nawet sprawy.

 • Gość Wanda pisze:

  Ktoś tam napisał, że brzydka dziewczyna, a chłopak cacy!? Zależy Kotku dla kogo? Dla mnie zupełnie odwrotnie. Ale nie o tym piszę, otóż kto dziś z Polsatem, to tak samo jak by z TVP. Polsat dawno dał się kupić PiSia kom, kto tego nie wiedział, informuje.
  Do Polsatu przeszli PiSi dziennikarze z tvnu,
  Jak Rymanowski, i dziś już pokazuje jakiea poglądy. PiSie przydupasy i na takich trzeba uważać

 • Gośćdanutap56 pisze:

  Niech żyją jak chca

 • Goscica pisze:

  Brzydka ta dziewczyna a chłopak przystojny znajdzie sobie ładniejszą

  • Gość pisze:

   A czy w miłości chodzi o to czy ktoś jest brzytki czy ładny ?! Nie!!! Tobie się ona nie podoba, jemu najwidoczniej tak skoro byli razem

 • Lola pisze:

  Brzydka jest Ta dziewczyna pozna ładniejszą

 • Znudzona tematem pisze:

  NUDAAAAAA, LUDZIE ZAJMIJCIE SIĘ SOBĄ. KTOŚ RZUCI JAKIŚ TEMAT A WY MARNUJECIE CZAS. MŁODZI SĄ, KIEDY SZALEĆ JAK NIE TERAZ. ZRESZTĄ KAŻDY MA NA SWOIM KONCIE ZERWANIE, Z KTÓREGO NIE JEST DUMNY/NA. TAKA JEST MŁODOŚĆ NIE WYMAGA SIĘ OD NIEJ DOJRZAŁYCH DECYZJI. DAJCIE INNYM ŻYĆ I WYCIĄGAĆ WNIOSKI.

 • Abz pisze:

  Przecież nigdy nie jest tak żeby tylko jedna strona w związku była winna rozpadowi. To związek dwuch osób. A tak patrząc z zewnątrz… Przecież to są ich prywatne sprawy. A może to tylko kryzys i się jakoś dogadają? A jak tak na forum bije się pianę to tylko zaszkodzić można.

  • Gość pisze:

   A może wszyscy po prostu zajmiemy się swoimi sprawami i sprawę ich związku i rozstania rzeczywiście zostawimy tym co byli w tym związku.

 • Mars pisze:

  Większość komentujących widzę staje po stronie Wiktorii ale co trzeba mieć w głowie aby zaraz jak nie przed zakończonym związkiem szukać ukojenia w dużo starszym kolesiu? Tak oczywiście ona twierdzi że związek zakończył się jakiś czas temu ale to jest jej wersja, Adam się kompletnie nie odniósł do tego kiedy się rozstali… I patrząc po jego komentarzach raczej można odnieść wrażenie że to właśnie wtedy kiedy zrobiono foty z tym kolesiem doszło do rozpadu związku. Niemniej nawet jeśli było to kilka dni lub nawet miesiąc to i tak trochę za wcześnie aby ładować się w następną relacje więc to raczej ona jest mniej dojrzała niz on przynajmniej emocjonalnie.

 • Adam pisze:

  Ten koleś Adam czy jak mu tam. Zawsze twierdziłem że słaby jest i nie widzę go w żadnej roli. Koleś jest dziwny a ekipa Polsatu to dno sprzedane PiSowi

  • PolSat pisze:

   No i teraz cały świat dowiedział się, że jesteś thebil 😂

  • Gość Wanda pisze:

   100%racji,brawo. Sprzedali się PiSowi bo ten jak zwykle na każdego ma haki
   Solorz najwidoczniej się czegoś bal, skoro się sprzedał
   Rymanowski PiSi dziennikarzyna przeszedł z tvnu tam, gdzie Jego miejsce, bo to był typowy PiSiak!

  • Gość Wanda pisze:

   To prawda Adaś, bo moje komentarze szczególnie na temat Polsatu tu się nie pokazały! PiSie przydupasy Polsatowskie

 • Gość Arne pisze:

  Sąd kapturowy wydał wyrok.
  Kara…….zmowa milczenia🐾

 • Gość pisze:

  Ale SENSACJA !!!- WYDARZENIE ROKU !!! Dajcie spokój ,właśnie takie ” bzdury ” robią z nich GWIAZDY ??? Może TVP biografię o nich nakręci ?! W ” DOROSŁE ŻYCIE ” to Oni jeszcze nie weszli ! Powodzenia dla OBOJGA !

 • Ela pisze:

  Adam bardzo fajny i kulturalny młody człowiek, prawdą jest, że za dużo się o tej parze rozpisujecie. Są młodz jeszcze nie raz się zakochają..

 • Wyrok pisze:

  Jak szybko oceniacie , myślę że wina leży po obu stronach tego ,,medalu,,

 • Gość Plusy i minusy. pisze:

  Ona- fajna, ładna sama zapracowała na sukces i rozpoznawalność. On- denerwuje mnie . Wybrała innego i dobrze, popieram ją.

 • Gość pisze:

  On to dzieciak…Ona juz kobieta…taka prawda..

 • Gość pisze:

  Dajcie dziewczynie spokój. Ona to juz kobieta a on dzieciak. Spotykali się jak byli małolatami ona dorosla a przypuszczam ze on niej. To ich pierwsza miłość. Za mlodzi na powazny związek.

 • Gość pisze:

  Tylko aureoli Adamowi Brak Na świętego nie wygląda.

 • Gość pisze:

  To prawda, po plecach Adama drapała się na wyżyny show-biznesu. Spaliła się. Tyle nagrabiła sobie pod nieobecność Adama. A co byłoby (byłoby bo nie będzie), za lat 5 -10 ? Ale ona już tego nie doświadczy. Jest skończona i na scenie i pod sceną. Uzupełnij teraz dziewczę wykształcenie, bo przyszedł na to czas. A Adam i tak zrobi karierę bez ciebie

  • Gość pisze:

   haha chyba na odwrót jeśli już
   ona jest bardziej rozpoznawalna i siedzi w tym dłużej niż on, co za bzdety

  • Gość pisze:

   Po jakich plecach skoro Viki debiutowala wcześniej

  • Majkar pisze:

   Ona grała odkąd miała kilka lat. Zagrała nawet w „Katyniu” u boku Ostaszewskiej i Żmijewskiego. Miała wtedy może 8 lat. Gra od lat mimo bardzo młodego wieku. Na plecach Adama się nie wybiła.

  • Gość pisze:

   Ile razy będziesz to pisać? Zacznij żyć własnym życiem

  • Gość pisze:

   Bzdura!

 • Gość pisze:

  sami ocencie sytuacja sandal się nie wypowiadam sami na piszcie w komentarzu