Ta dziewczynka grała Kasię w „Plebanii”, a potem zrezygnowała z aktorstwa. Jak teraz wygląda? Zmieniła się nie do poznania

Jak teraz wygląda Kasia z Plebanii?

Jak teraz wygląda Kasia z Plebanii?

Jak wygląda Weronika Parys?

Plebania to serial, który niegdyś bacznie śledziły miliony Polaków. Na pewno każdy fan tej produkcji pamięta Kasię Cieplak, córkę Krysi, w którą wcielała się Weronika Parys.  Grała tam przez 10 lat, później zastąpiła ją Olga Kalicka.

Weronika obecnie studiuje dziennikarstwo ze specjalnością fotografii i należy do harcerstwa, a z serialową Kasią nie chce mieć już nic wspólnego.

Zaczęłam grać w Plebanii, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowita przygoda i porządna szkoła życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe. Nagrania po szkole i w weekendy, bardzo ograniczony kontakt ze znajomymi. Rówieśnicy bardzo mi dokuczali, co było dodatkową motywacją do odejścia z serialu. Dlatego już jakiś czas przed „podmianką” chciałam zrezygnować, ale nie bardzo była taka możliwość. Aż w końcu w pewnym momencie produkcja serialu chciała zmian i wtedy bardzo pokojowo się rozstaliśmy – wyznała w rozmowie z portalem Fakt24.pl

Dziecięca aktorka wyznała również co było powodem szykanowań w szkole.

Zdecydowanie ze względu na charakter serialu. Wiara jest jednak kontrowersyjnym tematem. Często dogadywali mi nawet dorośli i zakładali, że skoro gram w takim serialu, to sama jestem osobą silnie prawicową i konserwatywną. Prowadzę teraz „normalne” życie, w którym nikt nie zatrzymuje mnie na środku ulicy pytając „co się będzie dalej działo?”. Fotografią zajmuje się hobbystycznie, studiuje dziennikarstwo ze specjalnością fotograficzną i pracuję jako lektor języka angielskiego. Nie planuję już pojawiać się w żadnych produkcjach. To po prostu nie jest tryb życia dla każdego, bardzo lubię swoje wolne weekendy – dodała.

Zobaczcie w galerii jak zmieniła się Weronika Parys.

Zobacz także: Aktor „Plebani” jest sparaliżowany! Wszystko przez nieudaną operację!

Kim jest Weronika Parys?

Tak teraz wygląda Kasia z „Plebanii”

Jak teraz wygląda Kasia z Plebanii?

Weronika Parys wcielająca się w postać Kasi z „Plebanii”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×