Brytyjska telewizja nie chciała pokazywać Meghan w czasie pogrzebu królowej. Wystarczyły dwa sprytne posunięcia, by była niewidoczna dla kamer

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry razem z pozostałymi członkami rodziny królewskiej uczestniczyli w pogrzebie królowej. Brytyjska telewizja nie chciała pokazywać żony księcia na ekranie. Znalazła na to sprytny sposób.

Meghan Markle i książę Harry przebywali w Niemczech, gdy Pałac Buckingham wydał oświadczenie o pogarszającym się stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Mimo że wnuk monarchini natychmiast udał się na lotnisko i wyruszył do Szkocji, to i tak nie zdołał pożegnać się z babcią. 96-latka zmarła 8 września, a informacja obiegła świat dokładnie o godzinie 19.30 czasu polskiego. Już następnego dnia rozpoczęły się przygotowania do pochówku matki króla Karola III.

Rodzina królewska pomimo żałoby nadal wypełniała swoje obowiązki względem monarchii. Meghan i Harry od ponad dwóch lat nie są już wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej. Chociaż nie chcieli pracować dla korony, to włączyli się we wszystkie działania i wspierali Windsorów w tym trudnym czasie.

Przełomem był moment, w którym małżonkowie razem z Williamem i Kate pojawili się przed bramami zamku w Windsorze. Tam spotkali się z poddanymi i oglądali przyniesione przez nich kwiaty i drobiazgi.

Pogrzeb królowej. Telewizja nie chciała pokazywać Meghan Markle

Pogrzeb królowej Elżbiety II rozpoczął się 19 września około godziny 12.00 czasu polskiego. Wzięło w nim udział ponad 2 tysiące osób, a oprócz rodziny królewskiej monarchinię żegnali goście zaproszeni z różnych stron świata. Wśród nich byli prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą.

W ostatniej drodze królowej towarzyszył także jej wnuk Harry i jego żona Meghan. Młodszy z synów króla Karola III szedł w kondukcie żałobnym za powozem wiozącym trumnę z ciałem jego babci. Dopiero w Opactwie Westminsterskim dołączył do swojej żony, która czekała wewnątrz świątyni.

Od samego początku pogrzeb królowej był transmitowany zarówno w sieci, jak i telewizji. Szacuje się, że obejrzała go nawet połowa populacji – 4,5 mln ludzi. Niestety niezbyt często zarówno na zdjęciach jak i na ekranach była widoczna Meghan Markle. W Opactwie Westminsterskim, chociaż siedziała z mężem w drugim rzędzie, zasłaniał ją wysoki mąż księżniczki Anny – Timothy Laurence. Warto podkreślić, że miejsca były przypisane już dużo wcześniej – posadzono go tuż przed mierzącą 168 cm wzrostu księżną Sussexu. Przypadek?

Gdy natomiast kamery pokazywały modlącą się rodzinę królewską, kamera była ustawiona w taki sposób, że żonę Harry’ego zasłaniała… świeca. Wszytko to oczywiście zauważyli widzowie BBC, a sieci pojawił się nawet krótki filmik, który pokazuje, jak sprytnie kadrowano ujęcia i „ukrywano” Meghan.

@bookwormwriter

#f #fyp #queen #meghanmarkle #uk #funeral #westminster #oops

♬ Oh No – Kreepa

Od dawna wiadomo, że klan Windsorów nie darzy Amerykanki zbyt dużą sympatią i jak widać nawet nie starają się tego zbyt mocno ukryć. Żona Harry’ego nie raz bowiem naraziła się rodzinie męża, zdradzając w wywiadach tajemnice życia za murami pałacu, czy uderzając bezpośrednio w najbliższych. Chyba nie mogła się spodziewać, że będzie w tym dniu traktowana na równi z innymi.


Meghan Markle i hrabina Wessexu Sophie - pogrzeb królowej Elżbiety II

Meghan Markle i hrabina Wessexu Sophie - pogrzeb królowej Elżbiety II

Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II

Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Komentarze

 • GośćByann pisze:

  4,5 mln.ludzi to polowa populacji?!acha……

 • Gość pisze:

  Powinna wsiadac na miotle i wracać do domu do dzieci.
  Zostawiła je na tak długo po historii z grzejnikiem, nie bała się?

 • Gośćt pisze:

  A ja ich lubię. Zaszują ich jak Dianę.

  • Gość pisze:

   Oh, już przestań. Diana była dwa razy młodsza niż meganica-atencjuszka-rozwódka-marna aktorka, kiedy dołączyła do rodziny. Do tego spędziła i przepracowała w rodzinie królewskiej 10 lat (meganica niecałe 2 lata, z czego przepracowała 70 dni) i nie wymiotowała jadem na królową i całą rodzinę (z czego meganiaca żyje). Poza tym meganicy media nawet nie musnęły w porównaniu do Diany.

  • Gość pisze:

   20 września 2022 o 19:49
   Zocha, wypad!

 • Gość pisze:

  Ma twitterze BBC link do artykułu z pogrzebu królowej i zdjęcie, które wybrali, przedstawiało Meghan!
  Faktycznie „unikają” :))

 • Gość pisze:

  No i dobrze, bez tego wrednego pyska meg było o wiele ładniej

 • Gość pisze:

  Przecież te wszystkie artykuły to googlowanie tłumaczenia z Daily mail 🙈

 • Gość pisze:

  Bzdury wypisujesz panienko

  • Gość pisze:

   To Harry ma być szczęśliwy z osobą, którą wybrał za żonę. Ile już było rozwodów w tej rodzinie. Życzę mu szczęścia i niech będzie szczęśliwszy niż jego mama. Jak on ma ich szanować, ojciec zdradza matkę, matka potem dziwnie ginie, ojciec wiąże się z obcą osobą. Miał mieć powtórkę? Związać się z wybraną nie przez niego osobą, sztucznie? Nawet w 4 wesela i pogrzeb Hugh wybiera Amerykankę;)

  • Gość pisze:

   Brytyjczycy nie mieliby nic przeciwko rozwodowi harrego

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×