Syn Alicji Bachledy-Curuś poznał Angelinę Jolie! Reakcja Henry’ego na widok gwiazdy mówi o niej wszystko!

Angelina Jolie, Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell

Angelina Jolie zostanie macochą syna Alicji Bachledy-Curuś? Amerykańskie media nie mają ku temu wątpliwości! Jak nie od dziś wiemy, hollywoodzka aktorka spotyka się z ojcem małego Henry’ego Colinem Farrellem, więc jej kontakty z chłopcem zawężą się!

Angelina Jolie kilka dni temu wreszcie rozwiodła się z Bradem Pittem. Po trzech latach batalii sądowej koszmar zakończył się, choć nierozwiązana pozostaje jeszcze kwestia opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, aktorka walczy o prawa do opieki nad szóstką dzieci i chce, by Brad spotykał się z nimi w wyznaczonych przez sąd godzinach. Ten nie godzi się na żądania byłej żony i stale prosi o rady prawników, co kończy się ciągłymi wizytami w sądzie.

Wygląda na to, że sytuacja jest kłopotliwa nie tylko dla mężczyzny, ale i Angeliny. Ta chcąc uzyskać pełne prawa do opieki, nie chce ujawniać się z nowym związkiem, który według amerykańskich serwisów tworzy z Colinem Farrelem. Tak, dokładnie tym samym, z którym kilka lat temu związana była Alicja Bachleda-Curuś. Owocem ich miłości jest synek Henry Tadeusz, którego sytuacja bardzo zainteresowała media.

Jak syn Alicji Bachledy-Curuś zareagował na Angelinę Jolie?

Jak można było się spodziewać, dociekliwi zaczęli zastanawiać się, jak dogaduje się syn aktora z Jolie. Choć oficjalnego stanowiska nie ma, Life&Style twierdzi, że jeśli chłopiec poznał Angelinę i bardzo ją polubił. Dlaczego? Kobieta, jako matka szóstki dzieci musi mieć z nimi świetny kontakt i wie doskonale, jak wiele czułości i miłości dzieci w tak młodym wieku potrzebują. Z pewnością będzie chciała obdarzyć ją również syna Colina, a co więcej stworzyć dla niego szczęśliwą rodzinę. W końcu chłopiec wreszcie mógłby mieć rodzeństwo. Jolie ma przecież szóstkę dzieci, które z pewnością chciałaby z nim poznać.

Jak potoczą się dalsze losy znanej pary? Zobaczymy. Tymczasem czekamy na komentarz Alicji Bachledy-Curuś, czy synek poznał już nową nową miłość ojca i co ona sama sądzi o wychowywaniu syna przez Angelinę.

Zobacz: Nowe doniesienia w sprawie romansu Angeliny Jolie i Colina Farrella rozgrzały media! Jest coraz ciekawiej!

Zobacz: Dom Jennifer Aniston i Brada Pitta wystawiony na sprzedaż! O tych bajecznych luksusach od lat krążyły legendy

Zobacz: Angelina Jolie przeciąga rozwód nie bez powodu. Niecny plan gwiazdy wyszedł na jaw! Brad Pitt załamuje ręce


Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"

Colin Farrell z synem, Henrym

Colin Farrell z synem, Henrym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×