Szukaj

Tak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka. Fani nie mają wątpliwości, czy talent odziedziczył po ojcu

Krzysztof Krawczyk - syn

Krzysztof Krawczyk - syn

Największym marzeniem syna Krzysztofa Krawczyka było, aby wystąpić na scenie wspólnie z ojcem. Razem mogliby stworzyć duet nie do przebicia. Posłuchajcie, jak śpiewa junior.

Krzysztof Krawczyk miał bujne życie osobiste do czasu, gdy poznał swoją ostatnią żonę. W przeszłości często zmieniał kobiety. Z drugą żoną, Haliną Żytkowiak, doczekał się syna, który pozostał pod jego opieką po tym, jak na jaw wyszło, że kobieta ma kochanka. Krawczyk spakował walizki i opuścił Chicago razem z pierworodnym.

Muzyk nie doczekał się wspólnych dzieci z Ewą, jednak para zdecydowała się zaadoptować i wychować trzy siostrzenice kobiety.

Są to córki mojej siostry Barbary. Swojego biologicznego ojca praktycznie nie znają – mówiła w wywiadzie Krawczyk.

Wiadomo było, że Krawczyk przelał na dziewczynki całą ojcowską miłość. Był dla nich takim tatą, jakim nie zdołał być dla jedynego biologicznego syna, który przez całe życie żył w cieniu sławnego ojca, choć z powodzeniem mógłby zastąpić go na scenie.

Jak śpiewa Krzysztof Krawczyk junior?

48-letni dziś Krzysztof junior jest niezwykle skromnym mężczyzną, który ma za sobą trudny czas. W jednym z wywiadów jego ojciec wyznał, że mało brakowało, a nie pojawiłby się na świecie. To z pewnością nie pomagało im w zacieśnieniu relacji.

Kiedyś przed poznaniem Ewy byłem poligamistą, jak 90 procent moich kolegów – wspomina piosenkarz – Usunięcie dziecka wtedy było traktowane jak usuniecie pryszcza. Spowiadałem się z tego i już nie czuję się winny. Nie miałem świadomości, że w ten sposób odbieram komuś życie. Byłem głupi. Na szczęście Bóg strzegł mojego syna, bo jak z jego matką szliśmy usunąć ciążę, lekarz powiedział: proszę się jeszcze raz poważnie zastanowić.

Od początku nie potrafili się ze sobą dogadać, choć w zasadzie mieli tylko siebie. Po tym, jak muzyk dowiedział się, że Halina Żytkowiak prowadzi podwójne życie, zabrał syna i przeprowadził się z nim do Polski. Po kilku latach mężczyźni dowiedzieli się, że zachorowała na raka płuc z przerzutami. Na kilka tygodni przed śmiercią chciała spotkać się z nimi, jednak plan ten nie doszedł do skutku.

Krzysztof po latach podkreślał w wywiadach, że kocha syna, ponieważ to jego jedyne dziecko, ale nie mają ze sobą najlepszego kontaktu.

Oczywiście, że kocham – przecież to moje jedyne dziecko – i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna, ma 30 lat. Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką – powiedział muzyk w wywiadzie dla Vivy!

Junior odziedziczył po ojcu talent wokalny i ma za sobą kilka występów, które można obejrzeć w Internecie. Poniżej jeden z nich.

Nie sposób nie zauważyć, że Krzysztof Igor Krawczyk ma piękny głos, którego barwa jest zbliżona do tej, jaką posiadał król polskiej estrady. Tego samego zdania są internauci, którzy chętnie komentują filmy z jego udziałem.

 • Panie Igorze śpiewa Pan w swoim własnym stylu i ma Pan talent i głos, który pewnie będzie Pan jeszcze kształcił. I ma Pan cudownego syna, na pewno jest i będzie dumny z ojca.
 • Zdolny jest, trochę niewyraźnie słychać. Ale czuje muzykę , ma ciekawą barwę głosu. Brawo.
 • Szkoda, że nie mógł z ojcem występować.
 • Piękne śpiewasz. Piękna barwa głosu.

Mamy nadzieję, że już niedługo junior będzie miał okazję zaśpiewać przed większą publicznością. W końcu według zapowiedzi menadżera Krawczyka w planach jest wydanie płyty Krzysztofa, którą nagrał z synem.

Zobacz także: Życie Krawczyka to gotowy scenariusz. Miał trzy żony. Jedna z nich zmarła w tragicznych okolicznościach


Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  bujda. przeciez wszyscy wiedzą ze synem krawczyka jest Norbi

 • Gość Lalka pisze:

  Niestety nie podzielam by syn miał talent takich jak on tysiące , ojciec w jego wieku śmigał na scenie , więc po co te oceny że pięknie śpiewa i się rusza chyba oceniają to ci którzy nie mają w ogóle słuchu i nie wiedzą co to talent, żałosne.I przestańcie czepiać się zazdrośnicy tej pani Ewy przestańcie oceniać bo to bardzo słabe i niskie ale taki sort ludzi tylko to potrafi.

  • GośćAlicja pisze:

   To jest prawda ,dajcie spokojnie żyć tej kobiecie .Ludziom z tej zazdrości i ciekawości rozum odbiera,i to mają być fani Krawczyka wstyd ,chciwość i obłuda ,brak słów.

  • Ja pisze:

   Ciekawe jak ty piejesz a krytykujesz innych niby bronisz p.Ewy a jestes zwykla zalosna pod plaszczykiem dwulicowosci ignorantka. Nie jestes ani rzeczoznawca ani znawca spiewu wiec po co ta dwulicowosc.

  • Gość pisze:

   Racja też mi się nie podoba.

 • Motyl pisze:

  Ludzie nie macie swoich problemów? Zajmijcie się swoimi sprawami. Ile w was jadu !!!! Jakimi jesteście specjalistami, sędziami ,jacy wy sprawiedliwi!!!!!! Tylko Bóg zna prawdę o każdym i taką miarką jaką kogoś sądzicie taką i wy będziecie osądzeni.

 • Ya pisze:

  Oboje rodxi

  Odziedziczył talent po rodzicach

  • Gość Lalka pisze:

   Czy była cwana czy też nie tak czy siak Pan Krzysztof kochał ją i dla niej rzucił swoje niecne życie, po co pisać że dla kasy, przecież każdy Z nas robi wszystko dla kasy , wszystkie jest powiązane kasą i po co ta hipokryzja

 • Gośćya pisze:

  Oboje rodxi

  Odziedziczył talent po rodzicach

 • Ya pisze:

  Nie zapominajmy że oboje jego rodzice byli utalentowani i nie dziwi mnie że dobrze śpiewa..

 • GośćMaria pisze:

  Ciągle się zastanawiam dlaczego o bardzo dorosłym mężczyzną ciągle mówią Krzysiu jak o małym chłopcu.

  • Maria pisze:

   No no no, syn ma o wiele piękniejszy, czystszy i dźwięczniejszy głos od swojego taty. Niech się rozwija bo szkoda zmarnować talentu.

  • Gość pisze:

   Duet razem z śp Ojcem byłby super

 • oczarował nas pisze:

  Wspaniały jest, piekna naturalna barwa głosu, super sie rusza na scenie i do tego mega przystojny, prawdziwa petarda, jakie życie potrafi być okrutne, bo inni zgotowali mu taki los! On ma 48 lat, a wyglada jakby był około 30-stki, pomimo tego co przeszedł po wypadku…. Junior ty juz masz tysiace fanów, którzy beda czekac na twoja płyte, na wystepy w tv i na koncerty, ze wzgledu na jego wiek rózne TV powinny sie szybko postarac,, żeby go zaprezentować całej Polsce, bo my już czekamy na niego, to prawdziwe „zwierze” sceniczne, dziekujemy Panu że sie Pan nim zajął i szlifujecie jego talent! Wszyscy czekamy na KK – Juniora, plisssss