Sonia Bohosiewicz rzadko pokazuje dzieci. Teraz pochwaliła się, jak spędzają razem czas. Jest wideo

Sonia Bohosiewicz w ciąży

Sonia Bohosiewicz w ciąży

Sonia Bohosiewicz to popularna aktorka, która chętnie dzieli swoim życiem w mediach społecznościowych. Stara się jednak ukrywać wizerunek najbliższych. Teraz zdradziła, jak spędza czas z synami.

Sonia Bohosiewicz jest cenioną aktorką. Współpracowała z najlepszymi reżyserami filmowymi i teatralnymi w kraju. Wystąpiła w wielu znanych produkcjach jak: Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Rezerwat, Kac Wawa, Wojna polsko-ruska, 7 uczuć, Miłość na wybiegu, Narzeczony na niby. Jej talent wykorzystano również w kabaretach. Ponadto aktorka jest obdarzona niesamowitym talentem wokalnym, tak więc oprócz szklanego ekranu i desek teatralnych, możemy zobaczyć ją na estradzie.

Aktorka jest aktywną użytkowniczką social mediów. Jej profil na Instagramie śledzi 350 tysięcy obserwujących. Bohosiewicz do tej pory zamieściła już na nim prawie 2 tysiące postów. Chętnie publikuje zdjęcia ze znajomymi z branży, z planu filmowego, zza teatralnych kulis, a także z domowego zakątka. Jest tylko jeden wyjątek – nie pokazuje fotografii swoich najbliższych.

Sonia Bohosiewicz prywatnie

Siostrą Soni jest Maja Bohosiewicz, również aktorka. Mężem artystki jest Paweł Majewski, syn znanego reżysera Janusza Majewskiego i fotografki Zofii Nasierowskiej. Para wychowuje razem dwóch synów: 12-letniego Teodora i 9-letniego Leonarda. Aktorka rzadko wypowiada się publicznie na temat rodziny. Stara się również chronić ich wizerunku.

Sonia Bohosiewicz pokazała synów

Ostatnio gwiazda postanowiła z synami aktywnie spędzić czas. Rodzina wybrała się do parku trampolin. Jak się okazało, wyjście to było frajdą nie tylko dla Teodora i Leonarda, ale też dla ich odważnej mamy. Aktorka umieściła na Instagramie filmik, na którym widać, jak z radością skacze z niewielkiej wysokości na materac. Po zachowaniu 45-latki widać, że świetnie się bawiła:

Podobno dla pełni szczęścia codziennie trzeba zrobić coś dobrego, coś miłego i coś nowego – napisała Bohosiewicz pod filmikiem

Maja Bohosiewicz od razu skomentowała post siostry:

Byłam pewna że będzie backflip

W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów. Internauci zachwycali się aktorką:

  • Szczuplutka Dziołszka
  • Sonia, kochany świr, uwielbiam
  • Odważna babka
  • Cudowna Sonia

Co sądzicie o takim sposobie spędzania wolnego czasu?


Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Komentarze

  • Pati pisze:

    Moje dzieciaki również lubią chodzić na trampoliny. Poza tym dużo czasu spędzamy na wspólnych zabawach. W ostatnim czasie królują u nas planszówki np Gorący Ziemniak, gdzie trzeba w wyznaczonym czasie jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie i przekazać pluszowego ziemniaka kolejnej osobie.

  • Gość pisze:

    Sonia ty ładna jesteś

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×