Szukaj

Selena Gomez chce na zawsze zapomnieć o Justinie Biberze! Spotyka się już z kimś innym!

Selena Gomez i Justin Bieber rozstali się

Selena Gomez i Justin Bieber rozstali się

Selena Gomez po rozstaniu z Justinem Bieberem

Selena Gomez po rozstaniu z Justinem Bieberem czuje się znacznie lepiej i pozytywnie patrzy w przyszłość. E! News twierdzi, że gwiazda całkowicie skończyła ze swoim eks i nie jest zainteresowana powrotem do niego w najbliższym czasie. Osoba wtajemniczona wyjaśnia:

Szanuje go jako człowieka, ale zdecydowała, że jest szczęśliwsza, gdy robi swoje. Selena rzadko mówi już o Justinie i jest całkowicie otwarta na randki.

Podobno Selena i Justin nie mają ze sobą kontaktu, z kolei sam Bieber ostatnio wolny czas spędza w towarzystwie modelki Instagrama – Baskin Champion. A jak w roli singielki odnajduje się Gomez?

Selena zmierza w innym kierunku w swoim życiu. Miała dużo czasu na autorefleksję, która wyszła jej na dobre, spotyka się z przyjaciółmi i sprawia jej to przyjemność. Nigdy nie mówimy nigdy dla niej i Justina, ale w tej chwili nie mają kontaktu, a ona czuje się bardzo silna i zadowolona – mówi źródło.

Rozstanie Seleny Gomez i Justina Biebera ma same plusy?

Rozstanie z Justinem sprawiło, że Selena zaszyła się w studiu nagraniowym i jej wyjścia publiczne ograniczają się tylko do prestiżowych wydarzeń, takich jak np. MET Gala. Po powrocie z Nowego Jorku, gdzie odbywała się imprezie organizowana przez Annę Wintour i amerykańskiego Vogue’a, artystka rozpoczęła pracę nad materiałem na nową płytę, do tego realizuje kolejne kontrakty reklamowe:

Selena stale podróżuje i wkłada wiele wysiłku w swoją nową muzykę i projekty z udziałem Coacha i Pumy. Naprawdę chce ukończyć album w tym roku i koncentruje się wyłącznie na robieniu hitów i dbaniu o zdrowie.

Zakończenie związku z Bieberem ma jeszcze jeden plus – E! twierdzi, że poprawiły się relacje Seleny z matką Mandy Teefey, która nie była przychylnie nastawiona do jej związku z Justinem.

Ciekawe czy para da sobie jeszcze jedną szansę. W końcu do trzech razy sztuka…

Selena Gomez chwyciła za maszynkę do włosów i ogoliła sobie pół głowy na łyso! No to poszalała!

The Weeknd oszalał? Dopiero teraz publicznie rozprawia się z Seleną Gomez! „Zakochiwanie się w tobie było błędem”

Śliczna Selena Gomez paradowała po ulicy bez stanika! Tak niegrzeczna jeszcze nie była!


Selena Gomez, kreacja: Coach – MET Gala 2018

Selena Gomez, kreacja: Coach – MET Gala 2018

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×