Szukaj

Kelly Osbourne schudła 40 kilo i wygląda jak bogini. Wyjawiła sekret swojej przemiany: „Nie będę w tej sprawie kłamała”

Kelly Osbourne schudła 40 kg

Kelly Osbourne schudła 40 kg

Kelly Osbourne przeszła niezwykłą metamorfozę. Choć do niedawna mogła pochwalić się pełnym kształtami, teraz ma figurę niczym modelki Victoria's Secret. Jak wygląda? Co sprawiło, że schudła aż 40 kg?

Kelly Osbourne jest córką znanego na całym świecie muzyka, Ozzyego Osbourne’a. W świecie show-biznesu zadebiutowała jako 18-latka za sprawą udziału w reality show – Rodzina Osbourne’ów. Udział w programie dał jej szansę, na to, aby pokazała szerszemu gronu swój talent.

Muzyka od zawsze płynęła we krwi tej rodziny, nic więc dziwnego, że młoda Kelly poszła w ślady ojca i dziadka, Dona Ardena. W 2002 roku wydała swój debiutancki album, Shut up, a rok później jego reedycję, pt. Changes. Wówczas w piosence zatytułowanej tak jak płyta, cały świat usłyszał, jak śpiewa wspólnie z ojcem. W 2004 roku wydała kolejny krążek, Sleeping in The Nothing, który nie osiągnął zbyt dużego nakładu i na tę chwilę jest jej ostatnim.

Oprócz kariery muzycznej postawiła także na aktorstwo. Powstało wiele filmów o jej rodzinie, w których występowała. Brała również udział w innych produkcjach. Można ją było zobaczyć m.in. w filmie Austin Powers i Złoty Członek.

Kelly Osbourne schudła 40 kilogramów. Jak tego dokonała?

Gwiazdy, które w krótkim czasie zdobywają sławę, mają problem z tym, aby unieść samodzielnie ciężar popularności. Kelly Osbourne również miała z tym trudności. Kilka lat temu wyjawiła, że pogubiła się w życiu i sięgnęła po narkotyki. Udało jej się wygrać z nałogiem i jak wyznała w podcaście The Recovery, od 3 lat jest czysta:

Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia. Wielu moim przyjaciołom się to nie udało, a pochowanie ich było czymś naprawdę trudnym. Długo nosiłam w sobie poczucie winy ocalałej. Dziś od prawie trzech lat jestem trzeźwa.

Droga do tego, jak obecnie wygląda jej życie, nie zawsze była usłana różami. Kilka lat temu miała poważne problemy z wagą, które wpłynęły na jej zdrowie. Zaczynając wszystko od nowa, postanowiła zmienić swój dotychczasowy wygląd. W 2018 roku poddała się zabiegowi rękawowej resekcji żołądka. W podcaście Hollywood Raw wyjawiła:

Miałam operację. Zrobiłam to i jestem z tego dumna. Przeszłam operację rękawowej resekcji żołądka.

Nie ukrywa przed ludźmi, że zdecydowała się przejść taki zabieg, ponieważ dzięki niemu jej życie zmieniło się, a ona może cieszyć się nie tylko pięknym wyglądem, ale i zdrowiem:

Nigdy, przenigdy, nie będę w tej sprawie kłamała. To najlepsza rzecz, jaką w życiu zrobiłam.

Podkreśliła jednak, że lekarze nie zdecydowali się założyć jej bypassów, tylko usunęli około 85% powiększonego żołądka. Tak jak w każdym przypadku takiego zabiegu, musiała przejść na specjalną dietę, która pomogła jej tracić kilogramy. Dodatkowo musiała dołączyć do tego aktywność fizyczną:

Ten rodzaj operacji, którą przeszłam… jeśli nie ćwiczysz i nie odżywiasz się prawidłowo, to przytyjesz. Operacja pokazuje ci właściwy kierunek, jakim powinnaś/powinieneś podążać.

Jeszcze 5 miesięcy temu, odmieniona wokalistka przypominała w niewielkim stopniu siebie sprzed lat. Przez ten krótki czas jednak nie próżnowała i zawalczyła o to, aby dopiąć swoją metamorfozę na ostatni guzik. Co tu dużo mówić, udało jej się i zachwyca swoim wyglądem. Na najnowszym zdjęciu, na którym zobaczyć ją można z całą rodziną, nie sposób jej rozpoznać.

Przemiana Kelly Osbourne jest godna pozazdroszczenia.


Kelly Osbourne w bikini

Kelly Osbourne w bikini

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×