Roksana Węgiel niczym Pablo Picasso. Na imprezie narysowała takie dzieło, że fani aż zaniemówili z wrażenia

Jak rysuje Roksana Węgiel?

Jak rysuje Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel nieoczekiwanie ujawniła swój kolejny, wielki talent! Ci, którzy go mają, potrafią zarabiać grube miliony!

O tym, że Roksana Węgiel umie śpiewać, wie już chyba każdy – i to nie tylko w Polsce. Ale teraz pokazała, że, gdyby kariera piosenkarki kiedyś jej się znudziła, nie musi szukać nowej pasji. Bo nie dość że ma głos jak anioł, to jeszcze maluje jak nadprzyrodzona istota. Wyszło to na jaw podczas charytatywnej akcji Programu 1 Polskiego Radia Choinki Jedynki.

Jak rysuje Roksana Węgiel? Fani zachwyceni

14-lenia wokalistka, razem z kilkudziesięcioma innymi gwiazdami, chwyciła za pędzel, by stworzyć dzieło, które już od jutra będzie wystawione na licytacji. Zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji Junior narysowała… anioła. Fani Roxie aż oniemieli, gdy zobaczyli jej rysunek na Instagramie.

Wow, genialna, ale pięknie! – to tylko niektóre z zachwytów skierowanych pod jej adresem, jakie można przeczytać na profilu Jastrząb Post.

Zobacz także: Wielka wpadka Roksany Węgiel na próbie generalnej przed Eurowizją Junior. To nie miało prawa się wydarzyć!

Nastolatka z Jasła urzekła wszystkich swym wyglądem. Gdy stoi na scenie, musi się podporządkować niepisanym prawom. Ma więc na sobie zwykle tony makijażu, sztuczne rzęsy i wymyślne, często kuse kreacje. Na charytatywnej imprezie jednak pojawiła się bez kresek na powiekach i szminki na ustach oraz w twarzowym sweterku z cekinami.

Tak wystylizowana wyglądała niezwykle dziewczęco i niewinnie. Niektórzy zauważyli nawet, że bił wręcz od niej jakiś blask. Być może sprawił to charakter wydarzenia. Anna Dymna, która co roku gości na Choinkach Jedynki, podkreśla, że zawsze jest tam niezwykle i magicznie:

Za każdym razem mam wrażenie, że znajduję się na planecie, gdzie wszyscy są, bo chcą być, patrzą w jednym kierunku, wszyscy są ważni: mali i duzi. Łączy nas coś takiego, że kochamy ludzi, kochamy życie, chcielibyśmy żeby było lepiej. Jakoś zawsze mnie się jaśniej robi, kiedy tu przyjeżdżam i uważam, że Choinki Jedynki są jak uśmiech, który rozjaśnia świat – wyznała w jednym z wywiadów.

Rysunek Roksany Węgiel trafił na licytację

Prace Roksany Węgiel i innych artystów, którzy wzięli udział w dzisiejszym będzie można licytować już od jutra. Licytacja będzie przeprowadzana od poniedziałku do piątku w audycji Cztery Pory Roku (godz. 9.00-12.00).  Zebrane fundusze trafią w tym roku do fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej oraz fundacji Wspólnota nadziei. Czas pokaże, czy oryginalne dzieło Roksany Węgiel zostanie wylicytowane najwyżej…

Zobacz także: Tak wygląda rywalizacja między Viki Gabor a Roksaną Węgiel. Lubią się?


Roksana Węgiel - Choinki Jedynki 2019

Roksana Węgiel - Choinki Jedynki 2019

Roksana Węgiel obraz

Roksana Węgiel obraz

Roksana Węgiel – rysunek

Roksana Węgiel – rysunek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×