Szukaj

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnym czasie. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz zamieściły piękne wpisy

Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdy wspierają

Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdy wspierają

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno odniosła się do najnowszych doniesienia mediów. W osobistym wpisie zdementowała nieprawdziwe publikacje dotyczące śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka oraz opisała dzień, w którym zmarł jej mąż. W jej walce o prawdę, wsparły ją inne gwiazdy.

Agnieszka Woźniak-Starak, niedawno przeżyła prawdziwy dramat, na pewien czas zniknęła z mediów i starała się nie komentować pojawiających się rewelacji. W ostatni weekend postanowiła odpowiedzieć na publikacje, jakie w ostatnim czasie obiegły tabloidy i portale. Dziennikarka na Instagramie opublikowała wpis, w którym sporo wyjaśniła oraz zaapelowała do mediów o spokój i rozważne podejście do trudnego dla niej tematu, a przede wszystkim o to by nie szerzono nieprawdziwych, niesprawdzonych informacji. W jej apelu wspierają ją gwiazdy.

Zobacz: Joanna Racewicz wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Opublikowała rozdzierający serce wpis: „Czytam relacje z Gdyni i zaciskam pięści”

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża

Pod poruszającą publikacją Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się mnóstwo wpisów pokazujących, że dziennikarka może liczyć na wsparcie. Wśród komentujących były także gwiazdy polskiego show biznesu.

Pięknie, bardzo mądrze napisane. Trzymaj się, Kochanie – napisała Joanna Przetakiewicz.

Dalej komentuje Anna Lewandowska:

Sercem z Tobą .

W podobnym tonie wypowiada się Małgorzata Rozenek:

Agnieszko sercem jesteśmy z Tobą.

I Anna Dereszowska:

Agnieszko… wspieram Cię całym sercem!

Hanna Lis pokusiła się o głębszy komentarz:

Nie mają szacunku, więc hieny nie pójdą „do domu”. Ale zwykli ludzie, znajomi i nieznajomi, wiedzą że piszesz to nie tylko, ani nie przede wszystkim w imieniu swojej rodziny. Jesteś głosem Piotrka. Jeśli ktoś tego nie czuje i nie rozumie, to znaczy, że nie czuje i nie rozumie niczego. Ściskam.

Joanna Koroniewska, Michał Piróg, Patrycja Kazadi, Baron, Rober Biedroń, Paulina Krupińska i wielu innych łączą się w bólu, dodają otuchy i okazują zrozumienie.

Okazuje się, że dla wielu apel Agnieszki był bardzo ważnym komunikatem, niestety, żyjemy w świecie rządzonym przez media, więc trudno będzie unikać pewnych konfrontacji.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze filmu męża “Ukryta gra”, na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

View this post on Instagram

Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję. Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścia tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni. Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. Wydaje mi się, że mam do tego prawo, bo to przecież jest moje życie. Ja jestem i czuję. Od kilku dni czytam wszędzie, że byłam wezwana na przesłuchanie do prokuratury, że ze łzami w oczach opowiadałam o tym, że dowiedziałam się o wypadku gdy wracałam z rodzicami do Warszawy, miałam tam ponoć ważne spotkanie. Nic z tego nie jest prawdą, ale po co pisać prawdę, jeśli można dać pole kolejnym insynuacjom, a co za tym idzie kolejny artykułom. Nieważne, że ktoś cierpi. Jaka jest prawda? 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku. Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia. Tyle. Na koniec mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu.

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak w poruszającym wpisie apeluje do mediów: „Nie godzę się na pisanie nieprawdy. Ja jestem i czuję”


Agnieszka Woźniak-Starak – festiwal w Gdyni 2019

Agnieszka Woźniak-Starak – festiwal w Gdyni 2019

Agnieszka Woźniak-Starak na 44. Festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak na 44. Festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta Gra, festiwal w Gdyni 2019

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta Gra, festiwal w Gdyni 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×