Szukaj

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Robert Lewandowski śpiewa Wehikuł Czasu na Weselu Ani Korcz

Robert Lewandowski śpiewa na ślubie Ani Korcz

Jeszcze nie tak dawno Anna i Robert Lewandowscy relaksowali się na greckiej plaży, gdzie odpoczywali od medialnego szumu wywołanego Mundialem. Wprost z wakacji, z ładną opalenizną, wrócili do Polski, gdzie pojawili się na weselu Ani Korcz. Okazuje się, że para na weselu bawiła się znakomicie.

Anna i Robert Lewandowscy skradli show na ślubie córki znanej aktorki! Wiemy skąd pochodzi boska kreacja trenerki i ile kosztuje!

Przyjaźń Roberta i Anny Lewandowskich z Anią Korcz

Przypomnijmy, że Ania Lewandowska i Ania Korcz przyjaźnią się od dłuższego czasu. Dziewczyny uczestniczyły we wspólnych imprezach. Korcz brała udział w baby shower Lewandowskiej, a ta bawiła się na jej wieczorze panieńskim. Nic więc dziwnego, że Ania wraz z kapitanem polskiej reprezentacji pojawili się na ślubie swojej przyjaciółki wywołując niemałe poruszenie wśród zebranych gości i fotoreporterów.

W sobotę Lewandowscy prezentowali się bardzo stylowo. Na zdjęciach, które zrobiono przed kościołem, zauważyć można, że para dopasowała się kolorystycznie jednogłośnie stawiając na granat. Robert ubrany był w garnitur w cieniutkie paski, Ania zaś w koronkową, zmysłowo prześwitującą sukienkę.

Robert Lewandowski śpiewa “Wehikuł czasu” Dżemu

Po mszy goście udali się na salę weselną, gdzie, z daleka od obiektywów paparazzi, mogli nieco odpocząć. Robert wyluzował do tego stopnia, że w pewnym momencie chwycił za mikrofon i zaczął śpiewać! RL9 bez marynarki wygłupiał się na parkiecie zbawiając zebranych dookoła gości. Skąd to wiemy? Mamy dla was wyjątkowe nagranie z wydarzenia.

To właśnie na nim zobaczyć można Roberta Lewandowskiego śpiewającego jeden ze słynniejszych przebojów Dżemu – Wehikuł Czasu.

Jak śpiewa Robert Lewandowski? O tym możecie przekonać się oglądając poniższy film:

Lewandowscy, Zawadzka, Skrzynecka… Na ślubie córki Anny Korcz aż roiło się od gwiazd! I to tych największych! [DUŻO ZDJĘĆ]

Anna Lewandowska w mikro szortach na zakupach z przystojnym Robertem. Kupili prezent dla Klary

Nowy trener wysłał już SMS-a do Roberta Lewandowskiego. Oto jego treść

Wyciekła ostra rozmowa Roberta Lewandowskiego z trenerem. Oburzony piłkarz nie przebierał w słowach: „Mam dość!”


Czy śledzisz Roberta Lewandowskiego na Instagramie?

 

×