Przecudne zdjęcie maleńkiej Laury w umięśnionych ramionach Roberta Lewandowskiego. Jak on słodko na nią mówi

Robert Lewandowski z Laurą

Robert Lewandowski z Laurą

Robert Lewandowski z młodszą córą na wakacjach. Zdjęcie rozkruszy najtwardsze serca. Piłkarz pokazał, jak spędza czas z Laurą, a przy okazji zdradził, jak na nią mówi. Można się wzruszyć.

Najlepszy piłkarz świata zdecydowanie zasługuje na jeszcze jedno wyróżnienie – dla najlepszego ojca pod słońcem. Robert Lewandowski na każdym kroku udowadnia, jak ważną częścią jego życia są córki. To im dedykuje kolejne sukcesy, a na Instagramie co rusz publikuje nowe zdjęcia z Klarą i Laurą.

O szczególnej więzi łączącej dziewczynki z tatą świadczy filmik z wakacji w Hiszpanii, który udostępniła Ania Lewandowska. Mogliśmy zobaczyć, jak Klara próbowała zawołać zza burty luksusowego jachtu, szalejącego na rowerze wodnym ojca. 4-latka krzyczała, że „Lara go woła”. Tym razem to właśnie młodsza córka jest bohaterką najnowszej publikacji sportowca.

Jak Robert Lewandowski mówi na Laurę?

Robert podzielił się rozkosznym, chwytającym za serce zdjęciem z roczną pociechą, którą tuli w swoich umięśnionych ramionach. Laura przez ostatnie miesiące sporo podrosła, ale wciąż przy dobrze zbudowanym ojcu wygląda jak kruszynka. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie piłkarza, wystarczy spojrzeć na radość, jaka od niego bije, gdy ma okazję bawić się z nią.

Lewadowski nie tylko rozczulił fanów fotografią z młodszą potomkinią, ale też zdradził, jak na nią mówi:

Wakacyjny czas z moją małą Calineczką – napisał dumny ojciec.

Polubień i komentarzy od internautów przybywa z każdą minutą. Fani są zachwyceni widokiem, jaki z samego rana zafundował im ich idol. Ulubieniec milionów fanów futbolu po intensywnym czasie spędzonym na przygotowaniach do meczów na Euro 2020, wybrał się na zasłużony urlop na Baleary. W Majorce odpoczywa razem z najbliższymi. Oprócz żony i dzieci towarzyszą mu mama i teściowa, czym zdążyła już pochwalić się Ania.

W galerii znajdziecie kilka zdjęć z wakacyjnych szaleństw Roberta i jego świty. To chyba najpiękniejsze zdjęcia, jakie w ostatnich tygodniach trafiły do internetu. Zobaczcie sami.


Robert Lewandowski z córką Laurą

Robert Lewandowski z córką Laurą

Anna i Robert Lewandowscy świętują pierwsze urodziny Laury

Anna i Robert Lewandowscy świętują pierwsze urodziny Laury

Anna i Robert Lewandowscy świętują pierwsze urodziny Laury

Anna i Robert Lewandowscy świętują pierwsze urodziny Laury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×