Szukaj

Robert i Anna Lewandowscy zanim zostali milionerami żyli za 1200 złotych miesięcznie. Tak wyglądało ich mieszkanko

Robert Lewandowski o początkach z Anią Lewandowską 

Robert Lewandowski o początkach związku z Anią

Robert Lewandowski, chociaż obecnie zarabia miliony, zna smak ciężkiej pracy i życia za 1200 złotych miesięcznie. W jednym z wywiadów zdradził, jak jeszcze kilkanaście lat temu musiał sobie radzić. Nie było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać.

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska to para, która obecnie jest jedną z bardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Kiedy on spełnia się jako piłkarz, ona rozwija swoją firmę przynoszącą z czasem coraz więcej zysków. Chociaż obecnie zarabiają miliony euro, okazuje się, że w ich życiu nie zawsze było kolorowo.

Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał, że doskonale zna smak ciężkiej pracy. Kiedy zaczynał, zarówno on jak i Ania zarabiali najniższą krajową:

Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 zł. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Czasem wspominamy życie w mieszkaniu komunalnym. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy – wspominał w rozmowie z Faktem.

Dodajmy, że Ania także nie dorastała w dostatku. Ojciec zostawił bowiem jej rodzinę, kiedy miała kilka lat. Chociaż jej mama robiła wszystko, by dzieciom niczego nie brakowało, zdarzało się, że korzystała z pomocy Caritasu:

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia. To była największa szkoła życia. Jak byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły – przyznała w jednym z wywiadów.

Ania i Robert udowadniają, że upór i odpowiednia konsekwencja mogą pomóc osiągnąć sukces.

To była walka o życie. Robert Lewandowski o ciężkim porodzie swojej żony: „Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc”

Robert Lewandowski pokazał jak wygląda siła miłości! Ania to prawdziwa szczęściara!

Znamy przepis na dietetyczne pączki Anny Lewandowskiej! Teraz tłusty czwartek wcale nie musi być aż taki tłusty!


Robert Lewandowski i Anna Stachurska w 2008 roku

Robert Lewandowski i Anna Stachurska w 2008 roku

Robert Lewandowski i Ania Lewandowscy - 88. miejsce w rankingu najbogatszych Polaków Wprost w 2019 roku, 450 milionów złotych

Robert Lewandowski i Ania Lewandowscy - 88. miejsce w rankingu najbogatszych Polaków Wprost w 2019 roku, 450 milionów złotych

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - Walentynki 2019

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - Walentynki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×