Jak on ją publicznie nazwał? To już nie Pysiula? Oj, Małgorzata Rozenek nie będzie zachwycona

Jak majdan nazwał Rozenek?

Radosław Majdan pogratulował Małgorzacie Rozenek pięknego butiku. Jednak to, jak nazwał żonę w opisie, zaskakuje. To już nie Pysiula czy Pączuś?

Małgorzata Rozenek 6 grudnia otworzyła butik z autorską kolekcją odzieży Mrs. Drama. Wnętrze zachwycało świątecznym nastrojem, a gospodyni witała klientów w pięknej stylizacji. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują, że kolejny projekt gwiazdy TVN okaże się sukcesem. Ubrania, które sygnuje swoim nazwiskiem w sieci, sprzedają się świetnie i już mają stałe grono fanek. Nie inaczej będzie zapewne w sklepie stacjonarnym.

Wszedł nowy drop, który pozawieszał nam serwery. Piękne rzeczy. Bardzo jestem szczęśliwa. Pięknie się ta marka rozwija. Ale również dzięki temu, że mam wokół siebie wspaniałych ludzi. To nie wszystkie nowości, które przygotowaliśmy z Mrs. Dramą. Drama idzie prężnie do przodu jak kobieta, która nie boi się marzyć i nie boi się sięgać po swoje – mówiła naszej reporterce tuż po starcie marki.

Teraz nastąpił kolejny krok w rozwoju brandu. Radek Majdan postanowi na Instagramie pogratulować żonie. Co napisał?

Jak Radosław Majdan nazwał Małgorzatę Rozenek?

Oprócz zawodowej kariery Małgorzata skupia się na rodzinie. Wspólnie z mężem Radosławem Majdanem wychowują trzech synów. Dwóch starszych chłopców, to owoce jej małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy Henio, to pierwsze dziecko jej i Radka. Historia ich miłości jest niezwykła. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Poznali się jesienią w 2013 roku na premierze filmu Mój biegun. Wówczas udało im się zamienić kilka zdań, a były piłkarz osiągnął swój cel i zdobył numer telefonu Małgorzaty. Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. To, jaką są parą, pokazali publicznie w ekstremalnych warunkach, najpierw w Azja Express, a potem w Iron Majdan. Ich potyczki słowne bawiły do łez, a poczucie humoru i dystans zjednały całe masy fanów. Kto nie pamięta słynnych: Nie mów teraz do mnie! czy He is David Beckham and me is Victoria in Poland?

Nie wahali się okazywać sobie uczuć i wówczas tez wydało się, że zwykli mówić do siebie Pysiula i Pyś, ewentualnie Pączuś. Tymczasem Radek przy okazji gratulacji z powodu otwarcia nowego butiku żony nazwał ją zupełnie inaczej!

Kochanie gratuluję. Butik @mrsdrama.pl przepiękny. Jestem z Ciebie bardzo dumny mój Grubasku – napisał.

Grubasek niezwykle rozbawił internautów. Sugerują, że tylko dlatego, że jest bardzo szczupła, Małgorzata Rozenek nie będzie miała za złe Radkowi Majdanowi, że publicznie tak ją nazwał.


Jak majdan nazwał Rozenek?

Małgorzata Rozenek - Mikołajki 2021

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×